Wpis z mikrobloga

Dziewczyna z którą się zadaję od 3 miesięcy i wszystko wskazywało na to, że będzie z tego coś więcej, dzisiaj mi napisała, że z jednej strony chciałaby, ale z drugiej bałaby się ze mną być w związku z tego powodu, że nie rozumie dlaczego jeszcze w 22 letnim życiu nikogo nie miałem i pewnie coś ukrywam....
Ja #!$%@?, jak ja niby mam się czuć? (,)
Grałem z nią otwarte karty, pełen bluepill, mówiłem o swoich uczuciach, obawach, nic nie ukrywałem więc dobrze wie że jestem prawiczkiem, że jestem dosyć uczuciowy, byłem pomocny, bardzo dobrze się dogadywaliśmy, widać było że jej się podobam, wizualnie też.
Po tym wszystkim ona ma obawy, bo jestem prawiczkiem...
Dlaczego takiego grałem? Mimo wiedzy jak to wszystko funkcjonuje, postanowiłem przed nią być taki jaki jestem naprawdę, w żadnej kwestii nie okłamywać aby coś w jej oczach zyskać, szczególnie że sama wydawała się być dosyć uczuciowa i mówiła że bardzo lubi szczerość, ale to serio nie działa, tej jedynej dałem szansę, ale jeśli w przyszłości mi się uda jakąś zdobyć, to będzie myśleć że jestem ruchaczem po 3 związkach i kilku onsach, najwyżej się zawiedzie podczas pierwszego razu. (,)

#przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #tfwnogf
  • 86
@peanut_butter: Dokładnie, podkreśliłaś najistotniejsze pomijając zupełnie wiek OP'a, bo kobiety w wieku 22 lat często nie są jeszcze "ogarnięte", ani dojrzałe emocjonalnie - często im się tylko tak wydaje.
dla OGARNIĘTEJ, normalnej dziewczyny bycie szczerym to mega plus


@peanut_butter: Nie, szczerość jest okej dla tych dziewczyn tylko wtedy, gdy się zgadza z ich potrzebami i poglądami. Czyli mówi szczerze, że jest zajebisty :)

To tak samo jak te ogarnięte lubią szczere opinie, oczywiście jeśli są pozytywne i komplementami a nie krytyką. Nie róbcie mu wody z mózgu. Niech nad słabościami pracuje i niczego nie wyznaje, będzie mu lepiej, jak nie
czy kobiety kiedyś przestana wkręcać takim chłopakom jak op ta blue pillowa ścieme


@KarPaKo: No to widocznie mogę wypowiedzieć to słynne "nie jestem taka jak inne", bo jestem właśnie taką normalną dziewczyną, jaką opisałam w komentarzu ¯\_(ツ)_/¯ Nie, skoro się okazało, że przeszkadza jej brak doświadczenia u 22-letniego, czyli przecież młodego, chłopaka, to nie jest normalna. Szczerość powinna być podstawą wszystkich głębszych relacji.
bo jestem właśnie taką normalną dziewczyną, jaką opisałam w komentarzu


@choochoomotherfucker: Wszystkie tak o sobie mówią i się za takie mają. Jednak wybory życiowe mówią zwykle o czymś innym. No ale może jesteś tą, która zarabia 2x więcej od mężczyzny, wspiera go w depresji, lękach, kompleksach, a nawet nie zostawia jak zostanie bezrobotnym. Heheheheheehe tja.
@DuzyKot: ja swojej tego nie mówiłem od początku tylko gdy zaczęliśmy rozmowę o seksie (po roku znajomości) powiedziałem. Że też tego nie robiłem. Może źle zrobiłeś mówiąc jej wszystko od razu nawet jak nie pytala ale też laska jakąś dziwną i dobrze dla ciebie że będziesz miał inną :)
@InterferonAlfa_STG: @choochoomotherfucker:
Wiele razy podkreślała, że najpierw musi kogoś poznać żeby iść z kimś do łóżka, i dla niej 2-3 miesiące to jeszcze za mało. Do tej pory była w dwóch związkach, przy tym z jednym był seks, ma 20 lat.

@KarPaKo: @nowywinternetach:
Co ciekawe, otwarłem się przed nią dopiero wtedy, kiedy zaczęła narzekać że mało o sobie mówię, że jestem zamknięty w sobie. Dodatkowo, padł tekst że
@DuzyKot: Badała Cię z tym, że jesteś mało otwarty i dałeś się złapać. Oczywiście, że tak Ci powiedziała - a chciałbyś usłyszeć, że woli klubowego ruchacza? To tak nie działa. Uprawiała już wcześniej seks, pewnie z tymi dwoma kolesiami, a nie jednym, bo nie chciała wyjść na nie wiadomo kogo.