Wpis z mikrobloga

Dziewczyna z którą się zadaję od 3 miesięcy i wszystko wskazywało na to, że będzie z tego coś więcej, dzisiaj mi napisała, że z jednej strony chciałaby, ale z drugiej bałaby się ze mną być w związku z tego powodu, że nie rozumie dlaczego jeszcze w 22 letnim życiu nikogo nie miałem i pewnie coś ukrywam....
Ja #!$%@?, jak ja niby mam się czuć? (,)
Grałem z nią otwarte karty, pełen bluepill, mówiłem o swoich uczuciach, obawach, nic nie ukrywałem więc dobrze wie że jestem prawiczkiem, że jestem dosyć uczuciowy, byłem pomocny, bardzo dobrze się dogadywaliśmy, widać było że jej się podobam, wizualnie też.
Po tym wszystkim ona ma obawy, bo jestem prawiczkiem...
Dlaczego takiego grałem? Mimo wiedzy jak to wszystko funkcjonuje, postanowiłem przed nią być taki jaki jestem naprawdę, w żadnej kwestii nie okłamywać aby coś w jej oczach zyskać, szczególnie że sama wydawała się być dosyć uczuciowa i mówiła że bardzo lubi szczerość, ale to serio nie działa, tej jedynej dałem szansę, ale jeśli w przyszłości mi się uda jakąś zdobyć, to będzie myśleć że jestem ruchaczem po 3 związkach i kilku onsach, najwyżej się zawiedzie podczas pierwszego razu. (,)

#przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #tfwnogf
  • 86
@DuzyKot: ale probowales ja dotykac? Pocalowac? Wlozyc reke w majtki?
Rozumiem ze masz mentalnosc jak 13 latek i troche sie cykasz seksu, ale cokolwiek robiles?

Co ona ma Ci powiedziec? Ze woli bolcowanie? Ona sama tego przed soba nie przyzna wprost zeby we wlasnych oczach nie wyjsc na kogos kim jest czyli dorosla kobiete ktora ma potrzeby seksualne. Przeciez to tez jeszcze mentalnie dziecko.
Pewnie oboje mieszkacie ze starymi
Wszystkie tak o sobie mówią i się za takie mają


@nowywinternetach: tez to widzę. Jeszcze jakoś nie spotkałem laski która powiedziała że mój facet ma gorszy okres i go utrzymuję albo że walczy z depresją od miesiąca i jestem z nim dzięki temu z tego wyjdzie. Zawsze jest na odwrót to faceci są w stanie być z kobietami biedniejszymi gorszym statusem czy niekoniecznie atrakcyjnymi.
@InterferonAlfa_STG: Jest zachowawcza, dobrze wie że mnie bycie przyjacielem nie interesuje, ale zawsze jak przekroczę jej granicę to mówi że za wcześnie... Pewnie nie umiem w to wszystko i kto inny by ją już dawno bolcował, ale serio, jak dostajesz komplementy w stylu "Jesteś najprzystojniejszym chłopakiem z jakim się spotykałam", a potem mi wyskakuje że to bardzo dziwne że nikogo nie miałem i że przez to boi się być ze mną
będę mówił ze już prawiczkiem nie jestem, lepiej nie ryzykować ¯_(ツ)_/¯


@DuzyKot: no i wszystko, jeden facet uratowany od tego bluepillowego pi23lenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak trzymaj a będzie ci dane. One też oszukują makijażem, ilością partnerów, szpilkami. Nie ma co się zastanawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Togira_Ikonoka: Z jego wypowiedzi wynika, że to dziewczyna prowokowała temat, żeby go sprawdzić więc jak ma nie poruszać tego tematu? To że w Twoim przypadku było inaczej to nie znaczy, że to generalnie się sprawdza.
@DuzyKot: Przerobiłem to niedawno. Też chciałem być szczery no i możesz się domyślić, jak się skończyło po oblanym shitteście xd. Łeb do góry, w końcu przestanie boleć i pamiętaj, że ten kto przegrane uważa za wstyd,
nie wygrał więcej nic ponad pic.
@Antiax: luz.atakowac mnie nie musisz, z tego wynika że się źle zachowała. Podświadomie coś z czym mamy do czynienia na codzien traktujemy jako normę. Ja się z takimi patologicznymi zachowaniami jak eks opa czy księżniczki Ala tider nie spotykam już tak często stąd moja reakcja.