Wpis z mikrobloga

Dziewczyna z którą się zadaję od 3 miesięcy i wszystko wskazywało na to, że będzie z tego coś więcej, dzisiaj mi napisała, że z jednej strony chciałaby, ale z drugiej bałaby się ze mną być w związku z tego powodu, że nie rozumie dlaczego jeszcze w 22 letnim życiu nikogo nie miałem i pewnie coś ukrywam....
Ja #!$%@?, jak ja niby mam się czuć? (,)
Grałem z nią otwarte karty, pełen bluepill, mówiłem o swoich uczuciach, obawach, nic nie ukrywałem więc dobrze wie że jestem prawiczkiem, że jestem dosyć uczuciowy, byłem pomocny, bardzo dobrze się dogadywaliśmy, widać było że jej się podobam, wizualnie też.
Po tym wszystkim ona ma obawy, bo jestem prawiczkiem...
Dlaczego takiego grałem? Mimo wiedzy jak to wszystko funkcjonuje, postanowiłem przed nią być taki jaki jestem naprawdę, w żadnej kwestii nie okłamywać aby coś w jej oczach zyskać, szczególnie że sama wydawała się być dosyć uczuciowa i mówiła że bardzo lubi szczerość, ale to serio nie działa, tej jedynej dałem szansę, ale jeśli w przyszłości mi się uda jakąś zdobyć, to będzie myśleć że jestem ruchaczem po 3 związkach i kilku onsach, najwyżej się zawiedzie podczas pierwszego razu. (,)

#przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #tfwnogf
  • 86
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DuzyKot: nic już do niej nie pisz tylko olej. Powiedziałeś co chciałeś i uwazales za słuszne żeby to się jakoś zegralo ale się zesralo. Jak olejesz to sama przyleci tylko się nie zlam jak przybiegnie, a jakby cię jeszcze zobaczyła z jakąś koleżanka na mieście to już wg jak to może tak być ze on nie jest moj
  • Odpowiedz