Wpis z mikrobloga

@patrykpop22: Dokładniej to czterdziestoparoletni wyjątkowo bezwzględny menadżer w korpo, uwieziony w ciele małej dziewczynki i przeniesiony w czasy 1 wojny światowej, z czego jest bardzo niezadowolony. Ja też na początku byłem bardzo sceptyczny co do tej serii :D
  • Odpowiedz
@kinasato: hahaha :) dzięki, bo już naprawdę nie miałem co oglądać, naprawdę mnie przekonałes :) tak myślę, że nie tylko on może być niezadowolony, każdy z nas bylby w takiej sytuacji wkurzony :)
  • Odpowiedz
@patrykpop22: generalnie fajny tytuł, co mnie mega zaskoczyło, to wkładka z polityczno-filozoficznego mięska w tej kanapce, czego całkowicie się nie spodziewałem. W przerwie między latającą loli wbijającą ludziom bagnet w oko, można posłuchać kilku starych faszystów dyskutujących przy paleniu cygara.
kinasato - @patrykpop22: generalnie fajny tytuł, co mnie mega zaskoczyło, to wkładka ...
  • Odpowiedz
@kinasato: miałeś rację, oglądam właśnie drugi odcinek i to jest sztos, dziś postaram się to obejrzeć wszystko jak się uda, ale ta dziewczynka to taki s-------n chad bez litości prawie jak Dzierżyński. Fajnie się to ogląda, ładna kreska i te państwa, ciekawa alternatywa pierwszej wojny światowej
  • Odpowiedz
@kinasato: obejrzałem wczoraj całą serię, wątek polityczny i strategiczny jest na wysokim poziomie, szkoda że nie ma drugiej serii, a działa wojenne przypominają i są podobne do tych z drugiej wojny światowej, a i jeszcze ta ewakuacja z portu wygląda idealnie do Dunkierki
  • Odpowiedz
@patrykpop22: to teraz jeszcze film o walce z komunistami. Też ma swoje smaczki typowe dla systemu.

Żołnierze na polu bitwy: przyślijcie posiłki, giniemy!

Sztab: Melduje, że żołnierz radziecki zatrzymał ofensywę wroga gołymi rękoma.
:)
Monster za to jest świetny, ale dlugi, będziesz musiał żonę na wakacje wysłać :D
  • Odpowiedz
@kinasato: zapowiada się świetnie, a żonę wyślę, to nie będzie problem, bo jest na macierzyńskim, a ja pracuje i ona nie chce sama siedzieć w domu z dzieckiem :D więc narazie ją wysyłam, do swoich i do jej rodziców :D dzięki temu mogę poświecić czas na anime, Football Managera i na wiele innych czyności domowych :) więc dziś będę oglądał a po żonę chyba muszę jechać do Kielc dopiero w
  • Odpowiedz