Wpis z mikrobloga

@17witcher: o na to nie natrafiłem, w takim razie dziś obejrzę 2 odcinki pilotażowo, jak żona pójdzie spać bo nie lubi jak anime oglądam, lepsze to niż nic nie ogladac, lecz może jakoś przeżyje te dziwne stawki. Jeśli chodzi o Kingdom, to akcja jest ciekawa, lecz pomijając to szukałem faktów w tym anime przedstawionych i sporo się z nich zgadza, a i jeszcze jedno, fajnie jest pokazana strategia pola bitwy, i
@patrykpop22: Ewentualnie jeszcze Shigurui: Death Frenzy. Nie nazwałbym bohatera de facto złym, ale decyzji moralnie wątpliwych jest tam mnóstwo i dzieją się tam rzeczy straszne. Musiałem sobie przerwę od czasu do czasu robić, bo jakbym obejrzał na raz to by chyba psycha siadła. Generalnie nie polecam, obrzydliwe xD
@kinasato: na to już trafiłem, nigdy nie widziałem tak oryginalnego anime, to prawda, wybory są ciężkie i dość moralne, a postępowanie niektórych postaci w tym anime przyprawia o dreszcze, ma u mnie ono wysokie miejsce, i nawet mam je ściągnięte. Sposób akcji, ładna kreska, i ta #!$%@? melodia tej dziewczynki, a w tle głowa spada
@kinasato: widziałem to gdzieś ale ludzie dawali niska ocenę i się zastanawiałem nad tym by obejrzeć lecz jak polecasz to jutro w pracy na pewno to zobaczę. Czy mi wydaje czy to jest w tej technologii robione co Kengan Ashura, jeśli chodzi o zrobienie grafiki i rysunków ?