Wpis z mikrobloga

Analizując swoje życie i obserwując otoczenie zastanawiam się kiedy to wszystko #!$%@?? Wszechobecny seksizm, gonitwa za pieniądzem i coraz mocniejsze zaostrzanie się różnić między klasami społecznymi powoduje nienawiść.

No bo popatrzmy na taki #instagram. Wszędzie kobiety 9/10, wyglądające tak samo, że już teraz trudno je w ogóle rozróżnić. Podróże, hajs, seks, życie na najwyższym poziomie. Nakokszone koksy w bokserkach CK i złotych sikorach , nabotoksowane barbie z torebkami LV, eleganccy panowie wsiadający do maybachow czy chociażby oskarki lansujące się w M4 kupione za pieniądze ich starych. To już nawet nie #przegryw ale przeciętny Mati, nigdy nie zazna 10% takiego luksusu bo ze swojej pensji starcza ledwie na kredyt , paliwo , jedzenie i rachunki - w przeciwieństwie do #plodnajulka, która od 16 roku życia pozuje w rajstopach do zdjęć na insta, zgarniając niesamowite ilości hajsu od sponsorów za wypinanie dupy do iphona11 Oskarka.

Zastanawia mnie to czy po prostu w czasach rewolucji październikowej taki zwykły Sasha z klasy robotniczej nie czuł tego samego do elit co dziś Mati Korposzczurski czuje do Oskara Developerskiego.

Zapraszam do dyskusji

#gownowpis #przemyslenia #polska #chlewobsranygownem #przegryw #tldr #instagram #
  • 33
@PierroCoco po co to wszystko oglądasz? Ktoś Ci kazał zainstalować instagram? Facebooka?
Uwierz że nie wszystko jest takie piękne jak wygląda na zdjęciach. Często zaplecze niektórych zdjęć jest kompletnie inne niż Ci się wydaje.

Kto Ci broni zrobić własny biznes? Żeby wskoczyć do zarobków rzędu 10k miesięcznie naprawdę nie trzeba wiele. Ok, zarabiać 50k/ msc to naprawdę sporo, ale 10k jest w totalnie lajtowym pułapie. Trzeba mieć łeb na karku. Przy takich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OddajButa123: XD jak zawsze winny jest kapitalizm - genialnie wymyślone posunięcie. Widzimy, że upaństwowienie środków produkcji nie ma absolutnie szans na sukces to co robimy? Zostawiamy ludziom ich kapitał, niech oni nim zarządzają, w końcu robią to nieskończenie lepiej niż rząd, my tylko zabierzemy owoce ich pracy, rozpompujemy rozmiar i wpływ rządu na życie obywateli do niespotykanych rozmiarów, a ci idioci i tak będą wychodzić na ulice z hasłami "obalić kapitalizm".
@qaqa: Ty chyba mieszkasz w jakims gownomiescie. Kup karnet na silowni i zobacz czym ludzie parkują, wyjdz do ludzi , do restauracji , do klubów a potem napisz jeszcze raz, że nie ma tego
@flito: Zgadzam się. Nie piszę, że ja mam źle, że jest mi źle albo coś takiego.

Ty mówisz o swoich biznesach tak? zarobisz rocznie sezonowo 100 tys? i co z tego ? nawet nie będzie stać cię na nowe bmw serii 5 z salonu po roku xD Powiedzmy, że ciebie stać na to, żeby otworzyć taki biznes - pewnie masz zero zobowiązań w przeciwieństwie do górnika który ma wielodzietną rodzinę.

Chodzi
@PierroCoco nowe BMW 5 z salonu to może nie,

Ale jeżdżę Seatem Leonem z salonu. Koszt 950 zł brutto miesięcznie. Przez 2 lata nie dołożyłem do auta nic poza wymiana oleju i przeglądem. Za kolejne 2 oddam i i wezmę coś innego, kto wie może BMW. Takie BMW to leasing na poziomie 2 tys miesięcznie.

Sezonowo 100 tys, w 4 miesiące, zostaje mi 8 miesięcy leżenia i rozkminy jakie inne biznesy mogę
@flito: Nikt mu nie kazał , nie chodzi o to , chodzi o dysproporcje po prostu. Moim zdaniem się pogłębiają. Kiedyś nie były tak wielkie między ludźmi. Bogaci mieli auto i dużo ziemi, dom. Biedni mieli mały dom, mniej ziemi i konia.

Teraz osoby które robią dużo mają mało a ci którzy nie robią nic mają mnóstwo. Nie jestem lewakiem, chodzi mi tylko o to że tych, którzy mają miliony ,
Podróże, hajs, seks, życie na najwyższym poziomie. Nakokszone koksy w bokserkach CK i złotych sikorach , nabotoksowane barbie z torebkami LV, eleganccy panowie wsiadający do maybachow czy chociażby oskarki lansujące się w M4 kupione za pieniądze ich starych


@PierroCoco: Nie oglądaj i problem zazdrości zniknie.
Kilkadziesiąt lat temu ludzie zastanawiali się co zjeść na przednówku i czy przeżyją przejście frontu, a teraz zamartwiasz się że jakaś lala chwali się drogą torebką.