Wpis z mikrobloga

@lukasarei: gdzieś kiedyś czytałem, że u zwierząt żyjących dziko moment wypróżniania się jest jednym z najbardziej narażających na atak przeciwnika bo jest się prawie całkowicie bezbronnym. Pewnie dotrzymuje ci towarzystwa dla ochrony. Podziękuj mu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lukasarei a jak idziesz do innego pokoju to kote też musi z Tobą być? Czy tylko na kupę z Tobą chodzi? Tak z ciekawości pytam, nie że się czepiam, chciałabym mieć kota, ale na razie nie mogę

z jednej strony to trochę głupie i uciążliwe, ale z drugiej nawet słodkie, że kitku taki stęskniony, że musi być w kibelku z Tobą :3 :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@PyraPrzeznaczenia: mój tak robi, jak na podwórku się spotkamy, to chodzi przy nodze jak pies. Jak wie, że jestem w domu i chce wejść do pokoju, a ja akurat nie mam nastroju wystarczy, że powiem "nie" i daje spokój :D
  • Odpowiedz
@lukasarei: pytam bo nie ma nic śmiesznego w tym jak wesoło mówisz o załatwianiu się Twojego kota u sąsiada. Jeśli kuwete posiadasz i nauczyłeś kota z niej korzystać to ok, ma opcje, ale wiadomo nie upilnuje się kota na dworze i zrobi gdzie chce. Jeśli natomiast nie masz i jeszcze taki zadowolony to gardze mocno. Czym się różni kupa Twojego kota od kupy małego psa? Chciałbyś na własnym ogródku wchodzić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lukasarei: patrzy pogardliwie bo:
1. Załatwiać się trzeba do kuwety i zagrzebac
2. Jak można narobić do źródła wody
3. On może KIEDYŚ z tego pił
  • Odpowiedz