Wpis z mikrobloga

Tu masz argumenty dlaczego ludzie o takich rzeczach czytać lub oglądać.


@WhiskeyIHaze: Nie dziwota, że nie potrafimy się porozumieć, skoro nawet nie wiesz czym jest argument.

Już Ci piszę: w jaki sposób zorganizowali się w tak duża grupę. w jaki sposób próbowała to powstrzymać policja. jak wyglądała sprawa z przerzutem narkotyków. Jak wyglądały ich interesy na styku z poważnym biznesem/polityką. jak postrzegali ich
  • Odpowiedz
@Mate12: Ciekawe czy czulbys to „cos” gdyby chlopaki z Pruszkowa przyszli naliczyc twoich dziadkow prowadzacych kiosk ruchu. Po kilku podpaleniach i poprzecinaniu opon w ich polonezie zamkneli by biznes. W efekcie czego babcia do tej pory lecialaby na silnych lekach uspokajajacych, a dziadek zmarl na serce po kilku latach bo kazdy odglos na klatce schodowej powodowal ze podskakiwal ze strachu. Historia autentyczna, az chcialbym sie wziac za nagrywanie wywiadow z
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: To są argumenty na pytanie "dlaczego ludzie chcą to oglądać". naprawdę nie pogrążaj się już.
Mnie interesuje bardzo wiele rzeczy. I rozumiem, że dziennikarze śledczy i policjanci to dla ciebie też patologia.
A tak idąc twoim tokiem myślenia: interesujesz się hackingiem to pewnie jesteś patologią co włamuje się do komputerów, okrada banki i tak dalej.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Człowieku, to nie są argumenty. Chcesz dyskutować z regułami języka polskiego? "Ludzie chcą to oglądać" nie jest argumentem! xD Jest nim odpowiedź na pytanie "dlaczego?" i to konkretna odpowiedź, a nie dowolna.

I rozumiem, że dziennikarze śledczy i policjanci to dla ciebie też patologia.


To ich praca, często pasja – ich MA to interesować. Kolejne łączenie dwóch różnych rzeczy, żeby tylko nie przyznać się do błędu.
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: no i ja właśnie tam napisałem dlaczego ty analfabeto xD
pasja czyli patologia bo się tym interesuje dla własnej przyjemności.
Sam nie wiesz czym jest haker i hacking a mnie chcesz uczyć? poczytaj sobie choćby na wiki. podajesz synonimy słów i myślisz, żeś mądry. albo debil albo troll.
Dobra fajnie było cię wyjaśniać idioto ale teraz spadam do domu i czekają tam na mnie ciekawsze rzeczy niż tłumaczenie ci
  • Odpowiedz
  • 6
@dolOfWK6KN "wolę sobie obejrzeć dokument o świecie technologii, astronomii, statystyce, hackingu albo jakąś komedię" Czyli jesteś robotem, astronomem, matematykiem, hackerem i żartem? Z tego wszystkiego jesteś tylko żartem.
  • Odpowiedz
@lossuperktos: no może faktycznie op nie dobrał odpowiednio słów. Chociaż potem już wszystko ładnie wyjaśnił. A z drugiej strony, są tutaj osoby co uważają, że chęć poznania takiej historii oznacza bycie patusem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@lossuperktos: @WhiskeyIHaze
Faktycznie chodziło mi o dokment w celu poznania historii. W kwestii melancholi chodziło mi o specyfocznosc i charakter zdjec z tamtego okresu i to bylo takie luzne stwierdzenie bo w sumie dzieki temu natknąłem sie na to zdjecie
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: przyznam że dalej już się nie zagłębiałem w dyskusję, ale po prostu coraz więcej widzę postów tego typu, jak zgaduję pisanych przez młodych łepków, którzy doszukują się w tych czasach jakiegoś bandyckiego romantyzmu.
  • Odpowiedz
@kmt187 w pracy byłem, nudziło mi się to mogłem idiote trochę trigerowac. Teraz już mi się nie chce bo w domu mam ciekawsze rzeczy do roboty. @Mate12 w takim razie polecam jeszcze alfabet mafii. @lossuperktos mafia w prawdziwym życiu nigdy nie miała w sobie nic z romantyzmu. To filmy pokroju ojca chrzestnego wykreowaly taki obraz. (oczywiście nic do tego filmu nie mam i bardzo go lubię i cenie) dlatego
  • Odpowiedz