Wpis z mikrobloga

@Mate12: przez ponad 2 godziny się nie nudziłam, akcja cały czas, no polecam. Postaci podobno wzorowane na prawdziwych, trochę nawiązań rzeczywiście jest, chociaż moim zdaniem nazywanie filmu prawdziwą historią raczej naciągane. Ale warto oglądnąć, film daleki od kina Vegi, potrafi zaciekawić, a nie tylko szokować
  • Odpowiedz
@Mate12: serial musialby byc mocno fabularyzowany jesli chodzi o postacie :) faktem jest, ze mieli fajne domy i ciekawe auta, to byly czasy duzych mozliwosci i jeszcze wiekszych przekretow.
  • Odpowiedz
@Mate12: Zawsze sie zastanawiam skad u zwyklych ludzi taki sentyment i ciagaty do zbierania i czytania informacji o dawnych gangsterach. To chyba jakas forma syndromu sztokholmskiego. Albo traktuja to jak cos w rodzaju powiesci przygodowych, zeby przez chwile poczuc sie kims innym.
  • Odpowiedz
@Dziki_Nomad: Albo ich droga zawodowa / studia / zainteresowania sie z tym przeplataja? W zadnym wypadku nie chcialbym sie poczuc jak oni, a wrecz przeciwnie bo stoje po drugiej stronie barykady. Jak ktos oglada w Jak to jest zrobione proces produkcji kleju w tubce to oznacza, ze chce poczuc sie jak taki klej czy raczej go to intryguje na tyle zeby to obejrzec?
  • Odpowiedz
@Mate12:
Dla wiekszosci ludzi sie tym interesujacych to nie jest sciezka zawodowa, a ja nie pisalem o tobie konkretnie.
Ilu ludzi oglada jak to jest zrobione, a ilu oglada filmy o przestepcach?
  • Odpowiedz
@Dziki_Nomad: Nie odpowiem Ci na to pytanie bo nie jestem socjologiem, ani nie znam badań, ale skoro leci w telewizji to znaczy, ze jest na to popyt. A co do poczucia sie jak bandzior to moze lepiej ze niektorzy moga sobie obejrzec taki serial i swoje jakies chore zaciągi niejako tym utemperować niż jakby mieli to robić w swoim zakresie i faktycznie zrobic komus krzywde
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jakkenibarbinaimprezewpadli: masa nie jest nigdzie szanowny i w swoim środowisku i w opinii publicznej, bo jest poprostu pajacem, ale nie zgodzę się że tam nie było ludzi inteligentnych, właśnie Pershing jest przykładem
  • Odpowiedz