Wpis z mikrobloga

  • 2
@dolOfWK6KN O człowieku jaki Ty jesteś ograniczony. Jak już zostało Ci wspomniane, nikt nie gloryfikuje gangsterów. Po prostu był to pewien etap rozwoju naszego kraju i niektórych może to interesować. I nie trzeba być patologią żeby interesować się tym w jaki sposób to było zorganizowane, a przy okazji jest to dobrą lekcją na przyszłość. A patologia to wyzywa innych ludzi zamiast dyskutować na poziomie, przemyśl sobie kto się w tym wpisie
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Skoro nie EOT, to dokończę temat. Jeśli czytasz/oglądasz coś co cię nie interesuje, to zazdroszczę ci czasu. Jeśli nie, to znaczy że interesujesz się patologią, dlatego z chęcią byś obejrzał film o mafii pruszkowskiej czy innych degeneratach, którzy powinni gnić poza świadomością ludzi. To nie ma nic wspólnego z historią o której uczysz się w szkole i z której korzystasz praktycznie na co dzień; twoje usilne próby połączenia jednego
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: ja już ci pisałem dlaczego mnie to interesuje. nie dlatego, że ich gloryfikuje tylko ciekawią mnie mechanizmy powstawania takich grup, sposób ich działania i takie tam. Rozumiem, że wszyscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością zorganizowaną to patusy? weź pochyl głowę, potem biegnij przed siebie. jakaś ściana w końcu się znajdzie.
Nie wiem czy zauważyłeś ale ja potrafię podać argumenty i odpowiadać na pytania. Ty tego nie potrafisz.
  • Odpowiedz
  • 2
@dolOfWK6KN To się popisałeś poziomem patologii teraz.
Jak dorośniesz to może sobie zdasz sprawę z tego, że różni ludzie interesują się różnymi rzeczami i Twoje zainteresowania nie są jedynymi słusznymi, ale to spokojnie, masz na to kilka lat.
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: Ty serio chodzisz do pierwszej klasy podstawówki, że mam ci palcem pokazywać gdzie w kilku linijkach tekstu są podane argumenty? ()
Ale, że jestem dobrym człowiekiem a dzieci przyszłością naszego narodu to ci pomogę:
Tu masz argumenty dlaczego ludzie o takich rzeczach czytać lub oglądać.

Już Ci piszę: w jaki sposób zorganizowali się w tak duża grupę. w jaki sposób próbowała to powstrzymać policja. jak
  • Odpowiedz