Wpis z mikrobloga

@dolOfWK6KN: Czemu nie odpowiadasz na pytania? nie uczyli Cię, że na pytanie nie odpowiada się pytaniem?
Natomiast co jest ciekawego? Już Ci piszę: w jaki sposób zorganizowali się w tak duża grupę. w jaki sposób próbowała to powstrzymać policja. jak wyglądała sprawa z przerzutem narkotyków. Jak wyglądały ich interesy na styku z poważnym biznesem/polityką. jak postrzegali ich bliscy.
Odnośnie II wojny światowej to jeśli nie wiesz co tam jest ciekawego i
@Kamil_O: A co maja ciekawego zdjecia z 2WŚ nazistowskich niemiec? Po co zdjecia, fiilmy itp? Przecież bestalsko mordowali ludzi. To historia, a jej zrozumienie pozwala zapobiwganiu powielania jej bledow. Po drugie jest to temat, ktory mnie interesuje, ale w zaden sposob ich nie gloryfkuje :)
Czemu nie odpowiadasz na pytania?


@WhiskeyIHaze: Bo dyskutuję o tym co mnie interesuje, a nie o tym co ktoś chce.

Już Ci piszę: w jaki sposób zorganizowali się w tak duża grupę. w jaki sposób próbowała to powstrzymać policja. jak wyglądała sprawa z przerzutem narkotyków. Jak wyglądały ich interesy na styku z poważnym biznesem/polityką. jak postrzegali ich bliscy.


Powtórzę: kogo to interesuje? Normalnych ludzi? Wątpię.
no np jak go widziałem w Rojście to kwestie wypowiadał stanowczo zbyt teatralnie jak dla mnie


@Patermantis: włącz sobie wychwalaną watahę. Tam dopiero kwestie wypowiadane jak wierszyki na teatrzyku w przedszkolu. Może tylko pierwszy sezon taki jest, ale nie dałem rady.
@lossuperktos: następny. kto chce ich mitologizować? to, że chcesz dowiedzieć się szczegółów jakiejś historii to znaczy, że chcesz z nich robić bohaterów? czy czytanie lub oglądanie filmów o Hitlerze to robienie z niego bohatera?
Jeśli tak uważasz, to sam z niego robiłeś bohatera w szkole na historii. chyba, że jeszcze w szkole do takich tematów nie doszliście.
@WhiskeyIHaze: Skoro tak, w porządku. Tylko patologia interesuje się inną patologią i to by tłumaczyło dlaczego chciałbyś oglądać filmy o swoich. Rozwinąć temat czy napisałem wystarczająco prosto, żeby i kretyni zrozumieli? Pieprzysz o historii nie rozumiejąc różnicy. Masz jakiś inny przykład swojego intelektu?

Wydaje mi sie, ze nie tobie decydowac o tym co powinno kogo interesowac. Jezeli nie rozumiesz tak trywialnej rzeczy to dyskusja z toba nie ma sensu


@Mate12: