Wpis z mikrobloga

Nieśmiały Chad wyszedł z przegrywu!
Firma Instynktowne Uwodzenie, jest to szkoła podrywania, która ogłasza się na YouTube. Deklarują, że uczą nieśmiałych mężczyzn, poznawać kobiety i zmieniają ich życia.
Natrafiłem, na wywiad z ich byłym kursantem, który "walnął pięścią w stół" i wyszedł ze strefy komfortu. Dzięki nim przestał być nieśmiałym introwertykiem. Zaczął uprawiać seks z kobietami oraz cieszyć się urokami młodości...
Czy zauważyliście coś dziwnego?
Tak! Zgadliście!
Kursant "uwodzicieli" któremu udało się wyjść z przegrywu jest wysportowanym blond Oskarkiem - pędzlakiem, ze szczęką Chada oraz oczami łowcy...
Dlaczego mnie nie dziwi, że ich uczeń który odniósł sukces, wygląda właśnie tak?
Ciekawe ilu niskich/brzydkich/łysiejących podludzi z cofniętymi szczękami zmarnowało swoje pieniądze na te ich kursy tylko po to, żeby kobiety dalej patrzyły się na nich jak na ludzkich kundli?
Instynktowne Uwodzenie - Zmienia życie nieśmiałych Chadów na lepsze od 2015 r.

#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #stulejacontent #blackpill #blackpillraw #przegryw ##!$%@? #redpill #bluepill #codziennyblackpill #wychodzimyzprzegrywu #podrywajzwykopem ##!$%@? #wyjsciezprzegrywu #wygryw #chad #oskarek
B.....W - Nieśmiały Chad wyszedł z przegrywu!
Firma Instynktowne Uwodzenie, jest to ...

źródło: comment_Y2NOnGSxEKS7kp3Kn2oeCUR1HtBR0Am4.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: mialem kiedys od kumpla płyty z takimi kursami bo kego kumpel byl nawet na szkoleniu xd przesluchalem wszytsko porobilem notatki i dzialalo ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszyscy co to mieli skorzystali oprocz tego co wydal kase na ten kurs bo nadal jest sam xd
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Niektóre są dobre i działają ale musisz startować z poziomu mam możliwości ale nie ogarniam. Jak masz 160 cm zakola krzywe nogi i mamroczesz jak kaczyński to już możesz zostać tylko szefem partii.
  • Odpowiedz
Te kursy to dobra inwestycja...


@Blackpill_RAW: Oczywiście, ze tak. Ale dla wlascicieli tych "szkół uwodzenia". Przychodzi do Ciebie 200 kursantów, od kazdego kasujesz 1000 i jesteś 200 000 zł do przodu a oni jak nie mieli powodzenia, tak dalej go nie mają. Trzeba mieć próżnię między uszami, by wierzyć, ze da się PRZEKONAĆ kobietę aby szczerze pozadala brzydkiego mezczyzne. Nie ma czegos takiego jak "podryw". Albo się kobiecie podobasz i
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: kursy kursami, ale znacznie znacznie więcej produktów opiera swój marketing na mamieniu samców beta wizją zaruchania dzieki kupnie ich drogich ciuchów/zegarka/auta/najnowszego modelu telefonu/perfumów można tak długo jeszcze wyliczać, ot stara zasada marketingu "sex sells"
  • Odpowiedz
@womendown: ja kwikłem jak raz widziałem jak w tagach o zegarkach pisali, że warto mieć dobry o kobiety zwracaja na to uwage... Tak już widze jak któraś będzie wolała mireczka 5/10 od jakiegoś przysojniaka bo ten pierwszy ma zegarek za 10k ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Eugeniusz_Zua: Teraz się z tego śmieje, ale 10 lat temu, to mniej więcej tak myślałem o tym zegarku za 10k. Taki magiczny talizman który sprawia, że kobiety się interesują Tobą, no bo to wyznacznik preatiżu itd.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: tak dobre buty ze skory cielęcej, dobrze dopasowany garnitur i koszule z bawełny egipskiej xd oczywiście buty pod kolor paska bla bla a później wychodzisz na miasto i widzisz jak najlepsze dziunie bujają się z oskarkami w koszulce z potężnym logo CK jeansach i aktualnie modnych adidaskach
  • Odpowiedz
już widze jak któraś będzie wolała mireczka 5/10 od jakiegoś przysojniaka bo ten pierwszy ma zegarek za 10k


@Eugeniusz_Zua: Gdy się wyszaleje w młodości z Chadami i będzie szukać betabankomatu to tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: jeszcze zapomniałem dopisać. Wypomnij któremuś to to ci napiszą ze hurdur małolaty może na takich lecą ale nie poważne dojrzałe kobiety. Tak wydawaj grube tysiące na ciuchy by zaimponować przemądrzałej trzydziestce z korpo xd drogie ciuchu są spoko ale kupowanie tego by zaimponować kobietom to srogie XD
  • Odpowiedz