Wpis z mikrobloga

Kolejne ciekawostki ze świata kolei... haha czaicie? Kolejne ... z kolei haha ( )( ͡º ͜ʖ͡º)
Zostaw plusa dla atencji tym razem. A zasięg sam się zrobi.

Ale zanim to! Zachęcam żeby dorzucić się do puszki i wspomóc WOŚP()

Tak jak kolegen @Shishu pisał, niestety nie ma wolnej niedzieli ani on ani ja i dlatego zarabiamy te niebotyczne pieniądze w DWSach (σ ͜ʖσ) c'nie Panie Kanar? A jako, że w robocie to trochę Was podenerwuje albo zachęcę do szukania pracownika kolei za partnera jak to niektóre z naszych Mirabelek robią ( ͡º ͜ʖ͡º)
W IC pracownik może sobie wykupić legitymację uprawniającą do 99% zniżki na bilety kolejowe. Koszt..... 6.50 na rok za taką legitymację. Ale co lepsze - jego różowy pasek (oczywiście zaobrączkowany) też moze dostać legitymację uprawniającą do zniżki 80% na przejazdy koleją. Regionalna czy dalekobiezna.. 80% zniżki rozumiecie to . Koszt (teraz już dokładnie nie pamietam) chyba niecałe 300 zł.¯_(ツ)

Dalej!!! Ich dzieci też mogą taka legitymację dostać na 80% i tu się kłania kwota szwśpisunt - i mogą ją dostawać co rok aż do ukończenia szkoły lub 26 r.ż.

Także #rozowepaski chyba warto ( )

A dziś \/
57001 12:26 Poznań Główny - Rzepin 13:49
71004 15:07 Rzepin - Poznań Główny 16:30

#atencyjnymaszynista #kolej #pkp #intercity #100twarzykolejarzy #ciekawostki #podroze #poznan #rzepin
Pobierz Pociongowy - Kolejne ciekawostki ze świata kolei... haha czaicie? Kolejne ... z kolei...
źródło: comment_EErMFE8xnvQigd5wED7leqJlpy2I1zbO.jpg
  • 29
@Pociongowy Kiedyś jakiś Mirek pisał, że wynajmował jakieś mieszkanie z jakąś różową, która spotkała się przez #tinder z facetem, który okazał maszynistą IC. I co? Powiedziała, że to #!$%@? i nie będzie się spotykać z jakimś kolesiem co sypie węglem w jakiejś tam lokomotywie #!$%@? po pachy i flukiem pod nosem xD
@Shishu nie mam problemu z kobietami bo kobieta w domu siedzi(σ ͜ʖσ) i jeszcze legitymację od ojca dostaje a jak już będzie po ślubie to ode mnie( ͡º ͜ʖ͡º)