Wpis z mikrobloga

Atak stulejek na chińską alternatywkę odcinek tysiąc pińćset. Lekko ich kręci ale oddaje dobro narodowe czing czangom. Trzeba ją zmieszać z błotem jak na prawiczy honor przystało xd.

  • Odpowiedz
@slodziak: Weźcie się już przestańcie #!$%@?ć do niej. Zrobiła komuś krzywdę? Nie. Mamy tu wykopaliska gdzie typy rąbią psa siekierą i nikt ich nie szkaluje po 12325346 latach. Dobra miała przygodny seks parę razy ale czemu wykop wyciąga to na miano szkalowania, bez sensu. Nie można ludzi szkalować za to, że mieli seks. jprd. co ona w ciążę zaszła, czy o alimenty się żaliła, że was tak to dotyczy?
  • Odpowiedz
@wicked93: nie oglądam jej na yt, nie interesuje mnie jakie ma poglądy, co robi w życiu ani nic takiego, więc myślę, że mogę się dość obiektywnie wypowiedzieć, bo absolutnie nic do niej nie mam
czasem pojawiają mi się na twitterze jej posty (nie obserwuję, ale wyświetla się jak ktoś polubi) i muszę powiedzieć że jest generalnie mało przyjemną "w obyciu" osobą, mało pozytywnych treści, najczęściej się z kimś kłóci... rozumiem
  • Odpowiedz
przecież chyba nikt nie ma problemu że sie ruchała tylko po co o tym pisze, dokładając ideologie (trochę rasistowską) i chwaląc się że niszczy związki xd
  • Odpowiedz