Wpis z mikrobloga

@Matan_Jagiz: W którym miejscu? Ja tam widzę tylko inwektywy, zero argumentów przeciw antynatalizmowi.

"smutni ludzie, środkowy palec, przegryw, #!$%@? życie, niedorobienie, w dupie, spier..., ułomni"

Ot sfrustrowany rodzic dołącza do grona natalistycznych "dyskutantów" którzy nie robią nic więcej niż atakowanie ludzi a nie stanowiska filozoficznego i jego argumentacji (świadomość porażki na tym polu).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@efilista: No jak ktoś z góry pisze, że ma w dupie czyjeś zdanie a nadal tworzy swoją radosna twórczość to nie wiem nawet jak to nazwać xD Co do tego dlaczego były to zawołam jak skończe moja wrzutkę - tak baaardzo tl;dr to dlatego, że proces kulturowy (w pojęciu kosmologicznym) musi opierać się na rozwoju - i pewnych rzeczy nie jesteśmy w stanie ogarnąć w jednym pokoleniu - ale tak jak
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
@efilista: widać frustrację i uśmiech przez łzy bo próbuje się oszukiwać że jest wszystko okej.

Nie jest, sam mam dziecko i widzę że to więcej problemu niz szczęścia, kocham swoje dziecko ale nie zdecydowałbym się na drugie po tym co przeżyłem. Dla mnie to świadome zostanie niewolnikiem. Jedno dziecko okej, ale jak pomysle że miałbym miec dwójkę czy czwórkę to mnie skręca, poza tym świat to gówno i #!$%@? i widząc
Jest pewna subtelna różnica między
nie chcę mieć dzieci
a
uważam urodzenie dziecka za największą możliwą zbrodnię i bd zaciekle atakować każdego bezmózgiego rozpłodowca ludzkość powinna wyginąć im szybciej tym lepiej jestem inteligentny ludzie dookoła to bezmyślne małpy kobieta nie mając możliwości wykonania aborcji powinna się zabić zamiast sprowadzać na świat nową istotę jestem inteligentny i empatyczny a ty głupi nie warto nigdy być no chyba że już się jest to wtedy
@JaLurek:

Czemu niektórych ludzi tak strasznie boli że ktoś nie chce mieć dzieci? XD

NO BO JAK TO TAK NIE CHCESZ MIEĆ DZIECKA NIE ROZUMIESZ ŻE JESTEŚ #!$%@? ZWIERZĘCIEM I MUSISZ, PODKREŚLAM MUSISZ MIEĆ POTOMKA???????
JAK NIE PRSEKAZESZ SWOICH GENÓW TO RÓWNIE DOBRZE MOŻESZ SIĘ #!$%@?Ć
DLACZEGO TAK MÓWIĘ????? BO JESTEM NATALISTĄ-DEBILEM, KTÓREGO JEDYNYM OSIĄGNIĘCIEM JEST DZIECKO
PATRZ NA MOJEGO BOMBELKA JAKI PIĘKNY AHHHH PATRZ JAK SIE ZESRAŁ

mniejwiecej dlatego
fajnie
mniejwiecej dlatego

fajnie jak ktoś się godzi na dzieci i równie fajnie jak ktoś się na nie nie godzi


Nie xd
Antynatalizm to nie jest niechęć do posiadania dziecka samemu
Antynatalizm to filozofia uważająca rozmnażanie się za najgorszą zbrodnię i postulująca samobójstwo gatunku ludzkiego
Więc wg tutejszych filozofów zdecydowanie NIE fajnie jak ktoś się godzi na dzieci