Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#impreza #narkotykizawszespoko #gdansk #glamour

Byłem na sylwestra w gdansku, trochę się przeciągnało i zostałem jeszcze kilka dni dłużej. W piątek 3/01 o koło godziny 20 z ziomkiem z którym miałem wracać do domu następnego dnia, chciliśmy jeszcze pozwiedzać starówke. Wyszliśmy na miasto i po chwili na głównym deptaku starówki zaczepiła nas młoda studentka zapraszając do pabu na piwo za dyszke. Jakoś ją olaliśmy ale po chwili mówie że dawaj ja postawie zobaczymy co to za klub. Koleżka miał obawy ale mówie że szybkie piwo i spadamy. Zawróciliśmy się i wchodzimy, tuż przed drzwiami podchodzi znów ta dziwczyna i oznajmia że to klub ze striptizem czy na pewno chcemy tam wejść. Ja jeszcze w takim miejscu nie byłem a level 24 kolega level 23 bywał już kiedyś w sogo czy sofi. Decyzja padła wchodzimy. Plan na szybkie piwo i nic wiecej tym kurfom nie płacimy. Usideliśmy na sofie, dupy 10/10 wywijaą na rurce KOZAK. Podbija do nas kelnerka i proponuje drinki po 50zł, mówie jej że my tylko na piwo i że poproszę 2 piwka po 10zł. Uwaga już na piwa czekaliśmy z 10 minut, trochę podejrzane ale byliśmy świadomi co może zaraz się wydarzyć. Piwa przyszły 20zł w gotówce zapłacone, siedzmy, pijemy i podziwiamy która to lepsza, która lepiej wywija, która lepsza ma srake, itp. Nagle przynieśli nam po darmowym szocie niby jagiera. Ja pijąc piwo dośc szybko pod koniec zauważyłem że coś jest ono za mocne mówie do ziomka żeby dopijał swoje i wychodzmy, Tak też zrobiliśmy szybko, piwo do końca po szocie i kurtka i już nas nie ma. Przed wejściem znów ta młoda studentka pyta się co tak szybko że może do innego chcielibyśmy pójśc nooo i pękło zgodziliśmy się. Idziemy z nią, ja czuje że się coś wkręca, szliśmy poże z 5 minut do lokalu Glamour. Wchodzimy sytacja ta sama znowu kelenerka i propozycje drinków po 50zł ale zamawiamy piwko, tym razem płaci ziomek kartą i już po chwili jakiś zong, bo dają mu paragon do pospisania, dobra podpisał parafke. Znowu darmowe drinki tym razem jeden ten niby jagier a drugi niby teklia. Pijemy znowu wywijąją nawet lepsze niż w tym pierwszym bo tutaj była taka fajna blondyna z tatuażami, fajnie twerkowała normalnie boginie. W końcu do nas dwóch dosiadają się te tancerki, jedna lolitka i zaczeła nawijke z moim ziomkiem, a druga taki milf, fajna. Wypiły z nami po tym szocie tej niby tekili. Cos gadamy, zrobiły tak żeby nas rozdzilić i żebym ja nie mógł pogdać z moim kolegą. Siedze tak i obserwują na przemian tego milfa i tą co wywija na rurce. Czuje że wchodzi coraz mocniej ale jako że już jesteśmy doświadczeniu w narkołykach tylko delektuje się tą bombą. I nagle mówie do tego milfa że zajebiste mają piguły, ona na to że COOO , że żadnych piguł do drinków oni nie dodją, odpowidziałem jej że kogo jak kogo ale mnie w #!$%@? to nie zrobią bo ja to już jadłem grzyby, jadłem kwasa i na mnie to fajnie tak mizia, jak tu usłyszała to widziałem że się trochę zdziwła ale #!$%@? siedzi dalej. Jakieś pytania jej zadawałem o segzy jak robić żeby było dobrze xd. Nagle ta młodsza wzieła mojego ziomka na pokaz do pokoju, a w tym czasie w druga zrobiła mi taniec przy sofie, fajnie dupsko wypieła, ale dotykać się nie dała. Jak skończyła pokaz przychodzi kelenerka i namwia na drinki dla tancerki po 400zł, ja jej śmieje się w twarz że jestem studenem i nie dam takiego siana i koniec, bardzo chamsko namawia i każe #!$%@?ć, mówie że mam piwo do dopicia i wychodze. Nagle wbiega tam mój ziom i mówi ej krzychu spadamy, ja już taki zrolany mówie dobra zaraz fajnie jest. A on krzyczy KURFA spierniczmy stąd dawaj, rzuca mi kurtke i wstając z tej kanapy czuje nogi z waty, zakładam kurtke i z trudem wychodzimy. Wszędzie tak zrobione lustra że zanim wejdziesz do drzwi do się onie obijasz, cwany sposób, a te kurfiszcza trzymając cie za ręke próbują cię tam wciągnąć. Dopiero na świerzym powietrzy bomba weszła. mieliśmy do przejścia 800m do domu, skręcić w lewo pożniej w prawo i raz w lewo. Niby prosto, ale jak zrobiliśmy pare kroków, czuje że nie mogę przestać gadać, gadam o głupotach nie mogę przestać, do tego obraz cały pływa. jak mrugam to musi się po chwili ułożyć w jedną całość. W końcu po pół godziny łażenia nie wiemy gdzie jesteśmy odpalam nawigacje google i telefon w ręku, ale to nie pomaga nawigacja mówi skręć w lewo a ja nie rozumiem, co to znaczy. W tym czasie mojego ziomka mocniej pogieło tak że przestał gadać a jak szliśmy to 4 razy odcieło mu prąd, i nagle upadał i momentalnie wstawał i mówił że wszystko w porządku. Koniec końców jak już nie wiedzieliśmy gdzie jesteśmy nawigacji nie dało się zrozumieć, zapytałem gościa który był z psem czy by nie pomgół tam dotrzeć na ten adres, dałem mu teleofn i nas doprowdziło było to może 100m lol. Kolejny etap to otwarcie klatki, z 20 minut to zajło żeby rozkminić gdzie co wpisać. Koniec końców udało się. Polecam wszystkim ogarniętym takie kuby, na prawdę mająć 20zł bawiłem się jak nigy naćpali nas i jeszcze pooglądaliśmy dupeczki. Problem jak ktoś przyjdzie tam z kartą kredytową i nie będzie ogarniał co się z nim dzieje. Polecam taką zabawę. Jedynie kac następnego dnia to masakra, czuje że w tym drinku było wszystko jakiś speed,gbl, psycho, mati, benzo. Glamour super klub dla ćpunków. Polecam wszystkim wziąc 20zł w papierku, telefon i portfel zostawić w domu i iść się tam dobrze wyćpać.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Nie siedź w domu w ferie i w wakacje](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania: pewnie maja rozpuszczone jakes benzo w glikolu czy wódce w mocnym stężeniu, w drinki czy piwie tego w ogole nie czuć, kiedyś jak jeszcze RC były legalne to kupowałem etizolam w prochu, rozpuszczałem w setce wódki i brałem browara na wieczór do którego dolewałem np. 1mg. Po jednym było zajebiście, a co dopiero po 2 i jeszcze jakby tam dosypać emki i więcej benzo ( ͡° ͜ʖ ͡
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: heh, tak różowo to nie jest. Też podobnie zrobiłem, poszedłem z ziomkami bez karty i tylko stówa w kieszeni i też mnie naćpali, ale żadnej fazki z tego nie miałem. Tylko kilka razy odcięcie świadomości i szczekoscisk, ale żadnej euforii czy ekstazy jak po groszkach nie było.
@AnonimoweMirkoWyznania o #!$%@? xD
Najbardziej mnie #!$%@?ło w tej historii to że miałeś już jakieś doświadczenie z dragami i mimo końskiej dawki normalnie sobie siedzisz i używasz, a te #!$%@? czekają tylko aż cie jebnie żeby cie przeszukać i ukraść portfel xD
Pomacałeś, popatrzyłeś, wypiłeś piwko i skorzystałeś za free z narko. Chciały wyruchać freda, fred wyruchał je ( ͡º ͜ʖ͡º)
(Osobiście wolałbym nie przeżyć takie historii
@AnonimoweMirkoWyznania: Znam dwóch takich cpunków co wszystkie takie kluby zaliczyli z 10zł w kieszeni. Staż z narkotykami mają po 10 lat, przy czym z 5 to ciągi. Mówili, że zajebista sprawa bo co pooglądali za 10zł to ich, a przy okazji lekki chill po tych pigułach XD Z tego co wiem to ryje też im tam nie raz obito ;)