Wpis z mikrobloga

powoli chce ogarnac sklad, zeby juz sobie na lajcie pykac do konca tej fify
- zamierzam kupic varane'a i ben yeddera
- czerwoni niewymienialni
ogolem tym skladem gra mi sie bardzo dobrze, wiec pytanie - jakies jeszcze zmiany? bez wydawania jakiejs wielkiej kasy? sprzedac ikony? kupic kogos tu lepszego? czy oprocz tych dwoch planowanych zakupow juz nie ma sensu skoro mi sie dobrze gra? dzieki!
#fut
Pobierz starydziad - powoli chce ogarnac sklad, zeby juz sobie na lajcie pykac do konca tej f...
źródło: comment_tAGY6tL3hvWCZegYHoUCk1OQmHIKTa8P.jpg
  • 9
@starydziad: i o to chodzi, nie ciągle te same składy żeby tylko wygrywać bo karty mega grywalny typu sissoko czy Lucas.. Szanuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do tematu to Ben yedera jak i varana polecam wkleić do składu według planu
@Lewak2019: duzo osob narzekalo, ale jednak kupilem i gra mi sie swietnie, pieknie biega skrzydlem, schodzi w pole, strzela i przede wszystkim podaje - po drugiej stronie makelele z kolei nieco ociezaly, ale trudno mu pilke zabrac
@starydziad: U mnie mid nedved smiga, ale w przyszlym tygodniu chce tak for fun potestowac mid besta, więc kogoś musze wsadzić na lewą stronę. Myślałem żeby iść na łatwiznę i wsadzić mane, ale chyba sie skusze na giggsa, żeby zobaczyć jak on tam działa.