Wpis z mikrobloga

@amn1337 na przystanku podwójnym mogą na raz zatrzymać się 2 tramwaje, w tym samym czasie przeprowadzać wymianę pasażerską I RAZEM ODJECHAĆ NA TYM SAMYM ŚWIETLE, a człowiek seler se wymyślił, że takiego wała i wymaga, żeby na Świdnickiej i Zamkowej stawać obowiązkowo zawsze za przejściem, nawet jeżeli stanęło się przed nim, co jest właśnie niezgodne z zasadami działania przystanku podwójnego.
@mroz3: a zawsze mnie zastanawiało, czy jak wciśnie się tam trzeci pojazd, to też może sobie od razu pojechać? Te wszystkie staruszki dziarskim krokiem robiące szybki sprint na 50 metrów żeby zdążyć to urzekający widok.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@mroz3: z drugiej strony niby na Arkadach (tramwajowy na wschodzie) jest 'podwójny', ale żeby dojść na ten drugi trzeba się wałęsać po jezdni bo przystanek jest za krótki - dolicz do tego że niektórzy maszyniści stają jakieś 5m za wcześnie i często tramwaj odjedzie mimo że nijak nie wjechał na przystanek
Burdel na kółkach
źródło: comment_obBXfYG0H1UEK8pmGuBRaMCCj8X4UM1F.jpg
osły, to chodzi o to, że tramwaj który zatrzyma się przed światłami(na 1 miejscu) ma się zatrzymać również za pasami. Minutę dłużej, ale macie więcej szans na przesiadkę/czasu by wejść tramwaj

3 lata we Wrocławiu jeszcze MPK codziennie po kilka razy i nie wiem czy chociaż raz mi się coś #!$%@? xd wszędzie szkalowanie tylko tego mpk, ja #!$%@? co to Gazeta wroclawska, nie da się żyć w polsce z powodu takich