Wpis z mikrobloga

  • 54
Ostatecznym dowodem dla mnie, że laski lecą tylko na fame i siano jest Burneika i jego dziewczyna o 20 lat młodsza. Robert ma zakola(a nawet łysizne), jest niski, ma obrzydliwe proporcje i wyrwał dziewczynę ~9/10. Także zakolaki róbcie fejmik i hajs a potem ruchajcie modelki. I miejcie #!$%@? w genetykę. Pozdrawiam cieplutko. #tinder #randkujzwykopem #przegryw #takaprawda #burneika #zakola
Bryk - Ostatecznym dowodem dla mnie, że laski lecą tylko na fame i siano jest Burneik...

źródło: comment_mV1Czft1OvJre2rOQwDTty5VjQ8v5luP.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: #!$%@?. Wszedłem tu, patrzę co op napisał, a pod spodem jeden po drugim się nabijają z dziewczyny, która by nawet na nich nie chciała spojrzeć. Rozbawiło mnie to i dlatego zwróciłem na to uwagę :P
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@ethics Nie wiedziałem, że aż tyle osiągnął :O Ale pewnie zdrowiem zapłacił tyle kucia albo zapłaci. W USA też miał swój kanał po angielsku?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bryk: 7/10 maks jest dziewczyna. Najlepsze że jego była żona odeszła od niego, bo podobno był bezpłodny. A teraz zrobił z tą małolatą dzieciaka.
  • Odpowiedz
@Cadore: jest, jest, ale nie zmienia to faktu, ze laska z tylu głowy miała to, ze jest ustawiona do końca życia, a do tego kobiety są mniej wybredne od mężczyzn i bardziej przymknie oko na wiek czy ogólny wygląd
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@zakochany_kundel Nie zgodzę się, że dziewczyny do 25 rż są mniej wybredne, potem chyba schodzą na ziemię. Wyobraźmy sytuację, że nie ma on ani pieniędzy ani sławy, czy ten związek by istniał?
  • Odpowiedz
@Bryk Jeżeli ta dziewczyna to 9/10, to moja w takim razie też jest minimum 10/10, a sam do przystojnych nie należę, także mireczku wbrew pozorom charakter i mowa ciała jest istotna.
  • Odpowiedz
Z cyklu: "Jak rozpoznac pryszczatego piwniczaka z wykopu co jedyne kobiety ktore dotykal to matka i siostra. Reszte tylko przez monitor"
Nawet mi was #!$%@? nie zal.

@Bryk: 9/10 xDDDD
  • Odpowiedz