Wpis z mikrobloga

  • 54
Ostatecznym dowodem dla mnie, że laski lecą tylko na fame i siano jest Burneika i jego dziewczyna o 20 lat młodsza. Robert ma zakola(a nawet łysizne), jest niski, ma obrzydliwe proporcje i wyrwał dziewczynę ~9/10. Także zakolaki róbcie fejmik i hajs a potem ruchajcie modelki. I miejcie #!$%@? w genetykę. Pozdrawiam cieplutko. #tinder #randkujzwykopem #przegryw #takaprawda #burneika #zakola
Bryk - Ostatecznym dowodem dla mnie, że laski lecą tylko na fame i siano jest Burneik...

źródło: comment_mV1Czft1OvJre2rOQwDTty5VjQ8v5luP.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • 1137
Zapomniałeś dodać, że Robert prywatnie jest też bardzo przyjemnym i otwartym gościem, a nie burakiem siedzącym w piwnicy bojącym się własnego cienia
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: Ja to nie op. Nie wyceniam jej na 9, ale mi się podoba, bo jest ładną i zgrabną kobietą. Określenia typu "karyna" brzmią trochę żałośnie z ust kolesi, którzy mają po trzy dychy na karku i nawet za cycka jeszcze nie trzymali XD
  • Odpowiedz
@Bryk: robert to jest wygryw i sam bym się z nim ożenił. Gość wyjechał z małej wsi na litwie i zrobił karierę w sporcie, biznesie, showbiznesie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ethics właściwie dzięki czemu? Co mu dało takiego kopa? Niestety nie śledziłem jego życiorysu, tylko nagle się pojawił i jest
  • Odpowiedz
@Bryk: no dzięki temu, że wyjechał do USA, ciężko trenował kulturystykę, wygrywał tam prestiżowe nagrody, dzięki czemu był na okładkach czasopism. Potem kariera na youtube i wyjechał z USA i zainwestował kasę w Polsce. Tu ma biznesy. Trochę jak Arnold Schwarzeneger. Tylko zamiast kariery w filmach zrobił karierę na youtube.
  • Odpowiedz