Wpis z mikrobloga

  • 1683
Najbardziej zazdroszczę tym, którzy się kładą do spania i zasypiają w 5 minut.
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AFAFAFE: moja różowa kładzie się na kanapie o godzinie 15:00
ona: kotek obudzisz mnie o 15:10?
ja: ok
ona: zamyka oczy i już śpi
ja: budzę ją po 10 minutach
ona: kotek wiesz o ile się lepiej czuję po tej drzemce?
  • Odpowiedz
@vipcypr8: czesto wystarczy dziewictwo lub troche sadla - dobre rzniecie lub dobre z-----------e i spi sie zazwyczaj duzo latwiej

Mowie to ja, majacy od lat problemy ze spaniem (dzieki tym sposobom sa mniejsze)
  • Odpowiedz
@AFAFAFE ja jeszcze miałem takiego znajomego co nie dość że zasypiał momentalnie to jeszcze mógł spać zawsze i wszędzie.
Było to zajebiste jak np rano jedziemy do roboty i on w samochodzie opiera główkę na siedzeniu, mówi dobranoc widzimy się za chwilę i k---a spi xD i tak już w trasie do pracy zaliczal pierwsza drzemkę 20 minut. Potem na przerwie w pracy w--------ł kanapkę a potem co? Kładł się na
  • Odpowiedz
@Anoniemamowy: jeśli nie jesz cały dzień obiad, wracasz o 17 i się objadasz, bo jesteś mocno głodny, to jest to całkiem logiczne. Zbyt duży posiłek może powodować senność. Może to być też po prostu
zbyt duża ilość węglowodanów. Ewentualnie zjedzenie zaraz po obiedzie jakiegoś deseru/słodyczy/owoców (cukry)
  • Odpowiedz
@AFAFAFE: Współczuje, kilka razy zdarzyło mi się mieć problemy z zasypianiem mimo zmęczenia. Najgorsze noce jakie miałem.
Obecnie potrafię napić się mocnej kawy i iść spać normalnie.
W zasypianiu pomogła mi jedna technika: Delikatnie napinasz wszystkie mięśnie podczas leżenia w wygodnej pozycji, i potem je wolno rozluźniasz do stanu kiedy czujesz się niczym kurczak bez kości z bajki 'Krowa i Kurczak', ważne jest aby dostrzec ten moment, gdzie ciało się
  • Odpowiedz
@Ciastek92: śniadanie o 10 jem, później obiad ok 16-18 zależy, kolacja po 20. Rozumiem nie jest to zbyt zdrowy tryb życia, ale inaczej się nie da.

Słodyczy 0, nie lubie słodkiego oprócz kawy i herbaty. Ewentualnie już jakiś paczek od czasu do czasu, ale żadne cukierki, batoniki i żelki nie wchodzą w grę
  • Odpowiedz
@Anoniemamowy: jak nie ma szans na to, żebyś coś zjadł między 10 a 16, to spróbuj na początek zjeść mniejszy obiad niż zwykle i zobacz czy też będziesz taki senny. Możesz spróbować rozbić sobie obiad na dwie części np 16:30, 19:00, a później tylko jakaś delikatna kolacja. Ogólnie polecam spróbować jeść mniej, częściej i lekkostrawnie. Mi pomoga, jeśli się tego trzymam, chociaż u mnie jeszcze dochodzi kwestia cukru, który słabo
  • Odpowiedz