Wpis z mikrobloga

  • 1683
Najbardziej zazdroszczę tym, którzy się kładą do spania i zasypiają w 5 minut.
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AFAFAFE: to nie jest żadna wrodzona cecha, tylko kwestia wyuczenia.

Naucz się medytacji albo asan relaksacyjnych na kursie jogi, to będziesz mógł to odnieść do spania. Na początku trzeba się skupić i może zejść z pół godziny, ale szybko wchodzi w krew i zasypiasz od razu, na pewno szybciej niż 5 minut.
  • Odpowiedz
Zazwyczaj chodzę spac ok 23, kładzenie się o 21 nie ma sensu bo dwie godziny i tak musiałbym przeleżeć żeby zasnąć. Wstaje do roboty na 6:30. W dzień drzemek nie robie bo 1h snu w dzień = noc nieprzespana do 3 rano. Co dziwne około 17-18 po obiedzie zbiera mnie na takie spanie ze mógłbym zasnąć na stojąco, ale musze z tym walczyć żeby zasnąć o ok 23.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nieskonczonosc: @chixi: @taalarek: ciekawe czy to przypadek, że jesteście różowe, bo moja różowa ma dokładnie to samo. Co trzeci dzień zasypia z telefonem w ręku i nie da się z nią obejrzeć filmu w całości jak nie zaczniemy przed 22. xD
  • Odpowiedz
@AFAFAFE: nie jest to jakoś bardzo trudne... Wystarczy że przez godzinę przed pójściem spać nie patrzysz na telefon/monitor. Wtedy zaśniesz jak dziecko. (Można słuchać podcastów)
  • Odpowiedz
@AFAFAFE:
2 minuty i mnie nie ma, ale to raczej wynika z depresji i tego, że sen jest lepszy niż życie i po prostu to mój jedyny najskuteczniejszy lek na życie jak dotąd.
  • Odpowiedz
@AFAFAFE: jak się k---a siedzi cały dzień w piwnicy przed monitorem to potem się nie dziw, że zasnąć nie możesz. Zmęczyłbyś się jakąś aktywnością fizyczną to byś spał jak dziecko
  • Odpowiedz
@AFAFAFE: Miras, polecam forsen, albo inne środku zawierajace melatonine. Ja przed silka biorę 400mg kofeiny co powodowałoby brak snu na cała noc, ale jak pół godizny przed snem wezmę forsen śpię jak p------y.
  • Odpowiedz