Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@AFAFAFE jesteś wystarczająco wyciszony przed snem? Czy wyłączasz tv/komputer/telefon i idziesz do łóżka? Bo to tak nie zadziała.

@partisan: ja mogę czytać, oglądać tv, siedzieć przy kompie, na telefonie itd. a jak jest pora spania, to po prostu zamykam oczy i zasypiam. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AFAFAFE: spróbuj spacerów na mrozie, tuż przed snem. Półtorej co najmniej kilometra do jakiejś restauracji na wino grzane, później półtorej kilometra powrót prosto do łóżka. Na samą myśl chce się spać
  • Odpowiedz
czasami i bez telefonu mogę leżeć z godzinę, dwie i nie zasnąć ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@AFAFAFE: Czasami wydaje mi się, że mogę leżeć godzinę, dwie i nie zasnąć... Po czym nagle budzę się rano.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AFAFAFE: ja tak mam i to ma swoje plusy ale też minusy. Gdy oglądam jakiś film z niebieskim i poczuje się senna to nie jestem w stanie tego zwalczyć. Zasypiam. Gdy robię wieczorem kolację i poczuje się senna to nie ma bata, muszę się położyć spać w trakcie wykonywania tej czynności chociaż na pół godziny bo inaczej padnę na pysk. Nie ma to tamto, jestem niewolnikiem snu
  • Odpowiedz
@AFAFAFE: Był czas kiedy przewracalem się z boku na bok godzinę albo i dwie każdej nocy ale już od lat zasypiam od razu
Powiedziałbym, że to kwestia regularnych godzin snu, nie spania zbyt długo, aktywności fizycznej i poprawy ogólnego stanu zdrowia, przynajmniej u mnie. Przed snem bez przerwy przez wiele godzin patrzę w ekran monitora bez żadnej zmiany barw, wyłączam i cyk do łóżka od razu.
  • Odpowiedz