Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3723
@advert: Ona musiała #!$%@?ć kosmiczne ilości gał, że po zapachu #!$%@? jest w stanie określić narodowość właściciela i jego status imigracyjny ( )
  • Odpowiedz
A to nie chodzi o to, że w ramach kary wyłączyli jej zniżki, które mają wszyscy inni użytkownicy?

@daox: Kary? Obrażała ich pracowników, mają pełne prawo nie chcieć świadczyć jej usług i nie narażać swoich ludzi na nieprzyjemności

I jeszcze wyłączyli komcie, lulz. Social Media, lata 20.

Po tym jak fani tej prostytutki zaczęli robić szambo w komentarzach, musieli wyłączyć komentowanie posta. Nawiasem mówiąc nie zamierzali udostępniać korespondencji, to Linkiewicz zrobiła
  • Odpowiedz
Wydaje mi się, że wg naszego prawa właśnie nie mogą nie świadczyć jej usług (co oczywiście nie przeszkadza kierowcy w #!$%@? jej z samochodu (albo w samochodzie)).

OK, nie będę udawał, że się znam. wydawało mi się, że jeśli ktoś np. zesra się do basenu, to obsługa ma prawo go następnym razem prewencyjnie nie wpuścić - ale może się mylę.

Wygląda na to, jakby na jej koncie wyłączyli opcję akceptowania kodów rabatowych,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 339
@advert: "influcerka" xD znana z tego,że stado murzynów ją przeruchało. Rzeczywiście wybitna postać w świecie mediów
  • Odpowiedz
@NDSS: no ja generalnie jestem zdania, że w piekle się powinien smażyć ten, kto wymyślił influencer marketing i uświadomił tym wszystkim bezwartościowym, ale głośnym ludziom, że mogą zarabiać tylko na tym, ze w pewnym momencie jest o nich głośno.
niemniej jednak to zjawisko jest faktem.
  • Odpowiedz
@Spejson: no widzisz, a ja z kolei do Ubera prędko nie wsiądę, po tym jak mi troje kierowców pod rząd odwołało kursy o 4:40 rano i prawie spóźniłem się na samolot. Bolt mnie uratował.
  • Odpowiedz