Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@daox: pracowałem w bolcoe jako kierowca więc wiem jak to jest. Robota #!$%@?, firma #!$%@? kierowców prawie za każdym razem na hajs, i tak szczerze nie dziwię się że tyle Ukrainy jeździ - Polakom się nie opłaca.
  • Odpowiedz
@daox: Kary? Obrażała ich pracowników, mają pełne prawo nie chcieć świadczyć jej usług i nie narażać swoich ludzi na nieprzyjemności

Przestałem czytać
  • Odpowiedz
@advert nie lubię jej, ale nosz #!$%@? aż mnie triggeruje, że ludzie się wypowiadają się gówno wiedzac. Chodziło o to, że jakiś Ukrainiec ją nagrał na dyktafon..

@Dymass ta 'influencerka w #!$%@?' czy chcemy czy nie ma zasięgi na Insta większe niż ktokolwiek w tym kraju myślał, że można mieć będąc znanym tylko w Polsce. Coś niewyobrażalnego, że tyle osób ją ogląda.
  • Odpowiedz
@Ajkrajewrytajm norma, większość konkursow to przekręt. Już wygrałam kilka razy i nagrody nie widziałam XD często wygrywają jacyś znajomi albo znajomi znajomych, szczególnie w konkursach na Facebooku, a oni mają z ciebie reklamę
  • Odpowiedz
@Ajkrajewrytajm

firma #!$%@? kierowców prawie za każdym razem na hajs, i tak szczerze nie dziwię się że tyle Ukrainy jeździ - Polakom się nie opłaca.


Aż tak źle? Bo zacząłem się zastanawiać nad dorobieniem sobie wieczorami/weekendami i chciałem dołączyć do Bolta, bo nie ma ubera w moim mieście. Możesz przybliżyć temat?
  • Odpowiedz
  • 1
@slepauliczka kiedys ogladano zdeformowanych ludzi w cyrku. Nie mam nic do podbojow seksualnych kobiet. Tylko uwazam, ze chwalenie sie tym, robienie z tego swojego mocnego punktu to zwykle #!$%@? XD
  • Odpowiedz
@Dymass a ja nie mówię, że twierdzę inaczej XD ale jest influencerka i trzeba się z tym pogodzic, kto ma być jak nie ona z takimi zasięgami.

Ps jak masz Insta polecam wejść i zobaczyć czy twoi znajomi jej przypadkiem nie lajkuja ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@daox: Hejka, male sprostowanko. Pracowalem w czyms podobnym gdzie wszyscy rozdawalismy gratiski na prawo i lewo (1,5mln kont) wiec costam kojarze jeszcze. Ogolnodostepne promocje nie sa must have i moga zostac wylaczone na koncie indywidualnym. Tak, nawet Tobie moga wylaczyc dostep do gratisow bez podawania jakiegokolwiek powodu, wszystko jest zgodne z prawami konsumenckimi itp. No legal issues. O zlej praktyce mozna by mowic jesli 90% mialaby wylaczone rabaty, wtedy pozew,
  • Odpowiedz
Ich wartości - naginanie prawa i wykorzystywanie ludzi dumpingowaniem cen


@daox: Oho, kolejny z wykorzystywaniem co wie lepiej od ludzi, którzy tam pracują, czego oni chcą a czego nie. Pewnie niedzielę niehandlowe też ci nie przeszkadzają? No bo przecież to wykorzystywanie ludzi.
  • Odpowiedz