Wpis z mikrobloga

Mireczki, stoję przed zakupem sprzętu AGD/RTV do nowego mieszkania. Całość robię dla siebie, a nie na wynajem ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc nie chcę jechać po kosztach, a kupić coś niezłego jakościowo (półka średnia+). Potrzebuję poniższy sprzęt:

- zmywarka do zabudowy,
- lodówka do zabudowy,
- piekarnik do zabudowy
- płyta indukcyjna,
- odkurzacz automatyczny,
- pralka,
- suszarka
- TV + sprzęt grający (ale o tym wrzucę osobny wpis bo mam masę pytań)

W przypadku poszczególnych sprzętów do kuchni - warto się skusić na sprzęt jednego producenta czy raczej w zależności od sprzętu - różnie? Nie chcę się opierać na /niezależnych rankingach/ dostępnych w sieci, które to są sponsorowane przez producentów sprzętu, w zależności od tego kto jest na podium. ( ͡º ͜ʖ͡º) Bardziej interesują mnie rzeczywiste Wasze opinie jako użytkowników.

Planuję kupić całość w jednym z elektromarketów (może być wysyłkowo) bo przy tak dużych zakupach mogę negocjować cenę (?) :)

Wszelkie rady, wskazówki mile widziane. Dziękuję.

#kiciochpyta #mieszkanie #rtv #agd #cokupic #cowybrac #zmywarka #lodowka #piekarnik #pralka #odkurzacz #suszarka #tv
  • 17
  • Odpowiedz
@basssiok: masz pewnie na myśli jedną z ostatnich ofert w RTV Euro AGD. Jak najbardziej. Znaleźć najbardziej konkurencyjne ceny wybranych produktów nie powinno być problemem, bardziej sam wybór sprzętu...
  • Odpowiedz
@johnq znajomy robi meble do kuchni i mówi że praktycznie za każdym razem jak demontuje stare przed wrzuceniem nowych to przy lodówce w zabudowie jest pleśń, mi mocno odradzał żebym zabudowywał lodówke
  • Odpowiedz
najtańsza i można brać ubezpieczenie od uszkodzeń z winy osób trzecich. Zawsze można zrzucić winę na dziecko że rzuciło kubkiem i płyta się rozbiła.


@basssiok: ile znasz takich przypadków? xD

Planuję kupić całość w jednym z elektromarketów (może być wysyłkowo) bo przy tak dużych zakupach mogę negocjować cenę (?) :)


@johnq: lepiej szukać po okazjach. Poza tym jeden market nie będzie miał pewnie wszystkiego.

- odkurzacz automatyczny,


@johnq: to
  • Odpowiedz
Prędzej takie rabaty ogarniesz face to face moim zdaniem. Jeśli chodzi o automat odkurzający to lepiej wziąć Roombe od iRobota np. i7 bo pozostali producenci elektroniki użytkowej/agd nie mają tak dopracowanych urządzeń.
  • Odpowiedz
  • 1
@broker: TV i Soundbar wziąłem osobno, tak to wszystko z OleOle. Odezwij się do nich, powinno się udać wyciągnąć jakiś rabat na całe zamówienie. Ogarnąłem temat w połowie marca, na całej kwocie zaoszczędziłem szalone ~600 pln :)
  • Odpowiedz
  • 1
@KrulCebulion: Cześć. Ze sprzętów Boscha jestem bardzo zadowolony, eksploatowane są codziennie od roku, bez żadnych przygód/problemów. Płyta indukcyjna Electrolux również OK. Lodówka podobno dobra do montażu (jest w zabudowie), ale z racji tego że jest w zabudowie to brakuje nam miejsca, pewnie kolejna to będzie już wolnostojąca. Okap spełnia swoją rolę, ale raczej szukałbym innego - tu jest coś nie tak ze sterowaniem i czasem zamiast załączyć wyciąg on włącza światło
  • Odpowiedz