Wpis z mikrobloga

@jedyny_wolny_login: to by się powoli stoczył, jeśli w ogóle bo chyba nawet nie stoi na spadku
jebnął się z biegami albo, sądząc po podwyższonych obrotach silnika, gdy już spadł, akurat gość dostał jakiegoś ataku padaczki czy coś
  • Odpowiedz
@Pangia: Mógł też stracić przytomność odwracając głowę. U osób starszych, o mniej elastycznych naczyniach i u osób młodszych z otłuszczonymi naczyniami gwałtowne wykręcenie głowy do tyłu może spowodować omdlenie przez mniejszenie światła tętnic szyjnych. Ten tu wylądał w tył i w dół. Noga spadła ze sprzęgła i poooszedł.

Koło mnie był taki wypadek. Dziadzio cofał z głównej w podporządkowaną, stromą uliczkę, oglądając się do tyłu. Zemdlał, auto się stoczyło wprost pod
  • Odpowiedz
@dj_mysz: bo te które darły głośniej miały większą szansę na zwrócenie uwagi na siebie i swoje potomstwo w razie zagrożenia, co w konsekwencji skazało "ciche" geny na wymarcie.¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
naprawdę dziwi was, że ludzie drą mordę kiedy autobus nagle zjeżdża na zbocze góry?


@Locati:
Tak, jeżeli patrzysz na to z boku
Nie, jeżeli siedzisz w tym autobusie
  • Odpowiedz
bo chyba nawet nie stoi na spadku


@Pangia: kiedyś jak jechałem przez chorwacką autostradę to też myślałem że jadę po płaskim tyle że auto dziwnym trafem nie chciało iść szybciej niż 100 km/h
  • Odpowiedz