Wpis z mikrobloga

Podsumowanie i słowa uznania dla twórców serialu Bojack Horseman. To jest niesamowite jaką drogę przeszedł ten serial. Dojrzewał z każdym kolejnym sezonem. Opowiada i ukazuje tak ważne i ciężkie problemy jak #alkoholizm #depresja #narkotykizawszespoko i pokazuje jak sobie można z nimi radzić ale również jakie są tego konsekwencje. Komentuje również świetnie wiele zjawisk społecznych występujących na tym świecie. Jestem po obejrzeniu pierwszej części 6 sezonu i nie mogę się już doczekać 31 stycznia gdy wyjdzie ostatnie osiem finałowych odcinków. Przypomina mi to trochę sytuację z finałowym sezonem Breaking Bad gdzie też podzielili 16 odcinków na 2 części. Serial ma swój specyficzny humor i nie każdy go może lubić, ale te odcinki dramatyczne wgniatają w fotel. Czekam z niecierpliwością.

Back in the 90's i was in a very famous TV show
I'm Bojack the horse Bojack
Bojack the horse
Don't act like you don't know


#netflix #seriale #bojackhorseman #psychologia
Damian77777 - Podsumowanie i słowa uznania dla twórców serialu Bojack Horseman. To je...

źródło: comment_6sE3MpbQDEY8BPtNNzlUgBByBqT4hOEg.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 11
serial w którym jest tylko jedno, żenada. nie znam nikogo kto wytrzymał więcej niż 2 odcinki. Tylko dla jakichś nerdów.
  • Odpowiedz
@Damian77777: ta pierwsza część sezonu to taki niedosyt, że aż ostatni odcinek oglądałem w ciągu chyba dwóch dni xd mimo, że wszystkie poprzednie sezonu 10/10
  • Odpowiedz
@Damian77777: Wątki z BoJackiem są spoko, ale wszystko co jest związane z Hollywood albo polityką USA jest dosyć słabe (tak wiem, że to satyra, tak wiem że tak wygląda Hollywood i nie zmienia to faktu że jest to nudno zrobione). Podoba mi się, że BoJack jednak dorasta i stara się zmienić, ale znając obecne trendy mediów zachodnich zrobią pewnie super depresyjne zakończenie w stylu "BoJack wraca do nawyków bo coś złego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@maciej__: no ja się zabierałem dwa razy bodajże. Przebolej pierwszy sezon. Nie chodzi o to że jest słaby, tylko jakoś dopiero potem zauważasz kunszt serialu. Wiele osób z którymi rozmawiało mówiło to samo co ja xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mr_Swistak: pierwszy sezon się wolno rozkręca. Generalnie większość sezonów z tego, co pamiętam tak powoli rusza, ale całość to majstersztyk. Do tego zrobiony we Flashu!(teraz Animate CC).
  • Odpowiedz
@Damian77777 oglądałem 3 lub 4 sezony po czym zamknąłem się w sobie i podejrzewam, że miałem mikro depresję na szczęście to chyba tylko świadczy bardzo dobrze o tym serialu, ale raczej do niego nie wrócę
  • Odpowiedz