Wpis z mikrobloga

dlaczego mam rezygnować z produktu o który się dba z powodu środowiska?


@jezuchrste: Jak musisz o to pytać, to jesteś za głupi żeby ci to tłumaczyć zielonko.
  • Odpowiedz
Oto moje plany na ten rok:
Zwiększam swoje dochody. Jem coraz więcej mięsa.
Piję tylko wodę butelkowaną.
Robię zakupy z plastikiem, lubię to tworzywo - twarde, solidne i tanie.
Nie pije kawy i tak, ale czekoladę jem w sztucznym opakowaniu.
Nie jadam resztek ani zgniłych owoców i warzyw. Kupuje tylko te najświeższe. Jak już są delikatnie czarne to wyrzucam.
  • Odpowiedz
@jezuchrste: Rozróżniaj przyczynę i powiązanie, bo badania które mówią o zwiększonym ryzyku raka wskazują na to drugie. Poza tym, te 20%, nawet gdyby to była przyczyna, a nie powiązanie, to nic (zwiększenie z 1% do 1,2%?) w porównaniu z wytrąceniem diety z balansu.
Twój nick obraża moje uczucia religijne, tak btw. Sprawiasz wrażenie typa "inkluzywnego", więc jestem pewien, że weźmiesz to sobie do serca, bo wcale nie to miałeś na
  • Odpowiedz
@wioseneczka: Byle wytrzymać do Blue Monday,potem można dać sobie spokój.
Segregacja śmieci jest ogromnym marnotrawstwem.W Holandii,najbogatszym kraju Europy śmieci się wykorzystuje do ogrzewania wody spalając je.Sprowadza się je nawet z Wielkiej Brytanii tylko po to by wrzucić do pieca.Supernowoczesnego,bardzo wydajnego i ekologicznego pieca.
Jedyne co opłaca się odzyskiwać to aluminium.Po prostu jest proste w recyclingu i jest on bardzo wydajny. Wszystko inne JEST TANIEJ WYPRODUKOWAĆ NOWE.Zwłaszcza szło i papier.Papier można
  • Odpowiedz
1970 loty w kosmos

1980 rozwoj komputerow

1990 Internet

2000 ojoj terroryzm - musimy instalowac kamery w kazdej ludzkiej dupie

2010 wychodzenie z kryzysu - zacisnijcie pasa

2020 hoł der ju - w--------j odpadki bo ekologicznie
  • Odpowiedz