Wpis z mikrobloga

Może i mam dziwną "pasję" w kolekcjonowaniu starych gruzów.

Ale żadnymi samochodami nie jeździ mi się tak miodnie i żadne auta nie sprawiają takiej przyjemności z patrzenia na nie jak własnie stare BMW z lat 90..

Kolejny do kolekcji, tym razem rzadki morea green touring z silnikiem 328i.

#touringmasterrace

#bmw #pokazauto #samochody #e36 #e3gruz #gruz
sorek - Może i mam dziwną "pasję" w kolekcjonowaniu starych gruzów.

Ale żadnymi sa...

źródło: comment_ah23QO01S7B151N01vFMnNZJRKXJMsam.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie ma takiego silnika 328i xd

jak nie. M52B28, oznaczenie w serii 3 328i.


@blackphoenix to lekkie #!$%@? się ale rozumiem o co mu chodziło i w sumie ma rację bo nie ma czegoś takiego jak silnik "328i". Bo o ile w serii 5 e39 też występował silnik 2.8 to nie jest to przecież seria 5 z silnikiem "328i"xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@07zglosSie: dla mnie praktyczne. Zaladujesz ludzi, towar. Tu sa nawet takie vany w stylu astry czy nawet corsy bez tylnych siedzeń popularne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wqdqweff: a jeździłem 520d z 2k15, fiesta st z 2018, jakimis nowymi paskami, 320d z 2k14 i 2k10

Moze faktycznie brakuje mi porównania do benzyn ale póki nco przyjemność z jazdy cena/jakość nie wychodzi jakoś mega dobrze.

Nawet e38/e39 jeździ mi sie lepiej niz e61 znajomego..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sorek: to jako pasjonat wytłumacz czemu większość tych samochodów wygląda tak samo? Tysiące wersji e, i, jakieś m-packi, czym to się #!$%@? różni tak ogólnie? xd dla mnie to każdy gruz BMW wygląda praktycznie identycznie, jedyna różnica to kombi lub hatchback.
  • Odpowiedz