Wpis z mikrobloga

poprzedni wpis:
https://www.wykop.pl/wpis/46368007/poprzedni-wpis-waga-poprzednio-106-3-waga-obecnie-/

waga poprzednio 110,5
waga obecnie 107,2

Ponad 3kg poświątecznego balastu zeszło, nie ma źle.

No to zaczynamy minicut :/

cardio: 6 x 40

DT:
kcal: 3,977
WW: 463
T: 56
B: 417

DNT:
kcal: 3,329
WW: 171
T: 118
B: 405

Zobaczymy jak to pójdzie. W tym tygodniu czułem się naprawdę słabo. Myślałem, że to przez święta, ale zrobiłem badania, i okazało się, że 0,5mg symexu co 4 dni zbija mi estradiol do zera ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) więc tu prawdopodobnie leży przyczyna.

Same treningi ok, za to w ciągu dnia wrak człowieka.

Osobiście nie czuję żadnej potrzeby tego minicuta, ale skoro trzeba to trzeba. Pewnie będzie ciężko XD

BTW. Dostałem jakąś śmieszną propozycję wrobienia laski w sponsoring ( ͡° ͜ʖ ͡°) czego to te wykopki nie wymyślą, czasem aż dziw bierze.

No nic, trzeba przetrwać jakoś te kilka kilka tygodni.

Zapraszam do śledzenia/czarnolistowania standardowo: #duzydzikizwierz #zwierznascene

Pozdrawiam i do zobaczenia za tydzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mikrokoksy #dieta #trening #silownia #pokazforme
DuzyDzikiZwierz - poprzedni wpis:
https://www.wykop.pl/wpis/46368007/poprzedni-wpis-...

źródło: comment_k8S5yON70D4LwyBpVT83AzThcvCmucLN.jpg

Pobierz
  • 19
Myślałem, że to przez święta, ale zrobiłem badania, i okazało się, że 0,5mg symexu co 4 dni zbija mi estradiol do zera ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) więc tu prawdopodobnie leży przyczyna.

Same treningi ok


@Duzy_Dziki_Zwierz: jestes w stanie sile utrzymac na wyzerownym estro?
@Duzy_Dziki_Zwierz: To ciekawe. Ja też mam problem ze zbytnim zbijaniem estro, ale doszedłem, że u mnie powoduje to mast albo primo - jeśli są w stacku to estro tak nie wybija i IA potrzebne są raz na 10-15 dni... Ciekawe co jest u ciebie.
@Duzy_Dziki_Zwierz: stwierdzenie, ze bold zbija estro jest bledne- nikt go w tym celu nie bierze prawda?

z kolei potencjalne obnizenie estro przez ten skonwertowany metabolit zalezy od poziomu twojego bfu( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozumiem, że was to przerasta i nie kumacie- czego ja sie spodziewam po ludziach ktorzy bija tak gowniane i nic nie warte srodki jak boldenon xD szukam w glowie bardziej #!$%@? srodka i nic