Wpis z mikrobloga

Dobra, wszystkie zdrapki zostały sprawdzone i bilans, jak wielu pesymistów zgadło, jest średni. Zwrot finansowy wyniósł 970 zł, czyli 52,43%. Ilościowo wygląda tak jak na zdjęciu, nie chce mi się liczyć.
Nie, gamonie, nie pracuję w Totalizatorze, po prostu lubię zdrapki. To nasze hobby z Niebieskim. W komentarzach wołam plusujących i komentujących. Fajne to były zdrapki, nie zapomnę ich nigdy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 244
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra, wszystkie zdrapki zostały sprawdzone i bilans, jak wielu pesymistów zgadło, jest średni. Zwrot finansowy wyniósł 970 zł, czyli 52,43%. Ilościowo wygląda tak jak na zdjęciu, nie chce mi się liczyć.


@IngaA:

ciach, gdyby mialo to wygladac inaczej, to totalizator by sie za to nie zabieral :D
  • Odpowiedz
Dobra, wszystkie zdrapki zostały sprawdzone i bilans, jak wielu pesymistów zgadło, jest średni. Zwrot finansowy wyniósł 970 zł, czyli 52,43%. Ilościowo wygląda tak jak na zdjęciu, nie chce mi się liczyć.


@IngaA:

ciach, gdyby mialo to wygladac inaczej, to totalizator by sie za to nie zabieral :D
  • Odpowiedz
@IngaA: trzeba mieć n------e w głowie, żeby grać w zdrapki, wysyłać SMS-y itp. Znacznie większa szansa na wygraną jest w kasynie. Oczywiście mniejsza niż tzw. break even, ale przynajmniej nie ruchają cię w dupę tak perfidnie i a-----l jest za darmo jak się gra w coś więcej niż jednorękiego bandytę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IngaA: też kiedyś kupowałem z różową kilka zdrapek okazyjnie. W sumie chyba się zwróciło ale sam fakt drapania przyjemny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Hobby? Celowe tracenie pieniędzy (niemozliwosc wygranej) przy traceniu czasu na to jeszcze (zdrapywanie). W E L P, to juz wole prokastrynacje bardziej ekologiczna, a nei taką, ktora jakims totalizatorom daje hajsy
  • Odpowiedz