Wpis z mikrobloga

Dobra mam jedną zagwozdkę, która męczy mnie od dłuższego czasu. Na poczatu opowiem coś o sobie, 18 lat chłopak bmi superowe, body fat na ten moment 12-13%, brak problemów w rodzinie z otyloscią ogólnie wszyscy szczupli nawet ojciec co wali browca codziennie i je jak świnia na swój wiek 50 lat wygląda w porządku.

Od roku ćwicze amatorsko staram się o ilość 5-7 razy w tygodniu, diety kompletnie nie trzymam i nie chcę się w to angażować bo wiem ile jest z tym wyrzeczeń. Jem wtedy kiedy organizm czuje głód, nigdy ponad. Z racji, że mam na strychu średnio zaawansowaną siłownie (pozostałości po bracie, który startował w amatorskich zawodach) ćwicze wylącznie fbw z już nabytą wiedzą głownie dzięki bratu.

Moje pytanie brzmi tak:
Czy jest szansa, że praktykujac ten styl bycia co robie aktualnie przez reszte życia zachowam w miare niski bf tak poniżej 15%? Kompletnie nie interesuje mnie sylwetka, chce być jedynie szczupły i dobrze sie czuć, że nie jestem ulany na mordzie. 1-2 na miesiąc wleci ostre melo czasem do odciny czasem nie. Wyelimonowałem w 90% cukry proste oraz sole nie licząc tych w produktach. Pije dziennie 2-3 litry wody suplementuje cynk i potas.
Czy robie wszystko poprawnie? Czy coś byście zmienili, dodali itd?

#silownia
#trening
#pytanie
#mirkokoksy
#dieta
#cwiczzwykopem
#rozwojosobisty
#cwiczenia
  • 9
@Kasahara: czyli jak mam do wyboru posilek o mniej wiecej tym samym pokładzie kalorycznym wybrać ten co ma więcej bialka czy dokładać osobno białko np z proszku do tego co mam?
@Kasahara: a jak sprawa z alkoholem? Mam zasade, ze pije czysta i popijam woda. Jem jak w kazdy dzien, nie lapie mnie dodatkowy apetyt na przekaski podczas biesiad. Ma to wiekszy wplyw na bf? pomijajac zatrzymanie wody w organizmie ale to nadrabiam płynami. Wykluczmy tu kompletnie inne negatywne cechy alkoholu bo dobrze wiem, ze to najwieksza mozliwa dostepna trucizna. Mozesz cos wiecej napisac?
@Kasahara: wiec kawa na ławe, moge poleciec ostro w balet 2-3 w miesiacu nie majac z pozniej zadnych problemow jezeli chodzi o bf? gdybym mogl to dalbym ci sora jak na sfd ale tutaj chyba nie ma czegos takiego :D