Wpis z mikrobloga

Chyba jeszcze nie wszyscy widzieli, ale pewna „normalna, zachodnioeuropejska socjaldemokracja” powoli zrzuca maskę.

Myślałem, że ten sentyment za mieszkalnictwem w PRL to będzie już koniec, czerwona linia która nie będzie przekraczana. Jednak może być bardziej czerwono, a tag #bekazlewactwa pasuje jak ulał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #polityka
Pobierz mq1 - Chyba jeszcze nie wszyscy widzieli, ale pewna „normalna, zachodnioeuropejska so...
źródło: comment_qtyaHU9durvbZ8CheO8s51MDXoXGTsC8.jpg
  • 73
@mq1: Czarzasty pewnie do dzisiaj jest na siebie wściekły, że tych debili wprowadził do sejmu xD T 1,5% nie było warte wprowadzania RazemoZjebów na wiejską
nie wiem, gdzie wy tutaj widzicie coś szokującego. Z krytyki kapitalizmu sam z siebie nie wynika komunizm


@ImperatorPL: Szokujące jest mówienie, że kapitalizm spowodował kryzys klimatyczny.

W tych krajach produkujących największe ilości CO2 jest też najczęściej demokracja.

Czy to demokracja spowodowała kryzys klimatyczny?

Kraje komunistyczne też miały w dupie ekologię, więc kryzys klimatyczny to nie jest żadna wina kapitalizmu tylko brak odpowiednich regulacji i brak poszanowania dla natury w imię szybkich
@Please_Remember:

Kapitalizm doprowadził do zniszczenia ziemi taka prawda niestety i wszyscy zapłacimy za to najwyższa cenę

Kapitalizm sprawił, że możesz produkować te wysrywy z Samsunga za złotówkę na łączu z orendż w abonamencie 12 złoty miesięcznie. I że nie zwinie Cię jutro na dołek policja polityczna, bo napiszesz coś nieprawomyślnego o Miłościwie Nam Panującym Rządzie. Wam by się antykapitalistusie naprawdę przydała podróż wehikułem czasu do roku, powiedzmy, 1970, albo relokacja na
@Dutch: myśle ze gdybys pojechał do XIX wiecznej wielkiej Brytanii, albo USA gdzie pracowałbyś w fabryce po 15h dziennie, a jakikolwiek sprzeciw kończyłby się zastrzeleniem przez policję, to może trochę ogłady i zrozumienia byś zyskał, choć przy Twoim fanatyzmie wątpliwe ;)
myśle ze gdybys pojechał do XIX wiecznej wielkiej Brytanii, albo USA gdzie pracowałbyś w fabryce po 15h dziennie, a jakikolwiek sprzeciw kończyłby się zastrzeleniem przez policję


@Please_Remember: no panie, w państwach komunistycznych to dopiero robotnicy mieli możliwość wyrażania sprzeciwu. I nikt nigdy do nich za to nie strzelał ;-)
@IgorK: Krytyka kapitalizmu nie sprawia, że ktoś jest fanem leninizmu. Taki protip.

Czysty kapitalizm to zaiwanianie po szesnaście godzin w fabryce za dziesięć groszy na tydzień, żadnych praw pracowniczych i pełna dominacja ludzi z większym kapitałem. Kapitalizm jest złem koniecznym, który trzeba regulować - i większość państw na świecie to robi.