Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Żałuję, że tak późno się wziąłem za Gameboya bo trochę z nudów odpaliłem emulator GBA i Zeldę Minish Cap a zabawa jest doskonała :D Gram sobie wolnymi chwilami z użyciem specjalnie dokupionej ipega Red Knight i dawno się tak nie bawiłem przy żadnej grze :)
Co polecacie po ukończeniu Minish Cap? Wiem że Zelda ma 3 opcje linii czasowej i każda linia ma swoje gry na różne platformy. I teraz nie wiem jak kontynuować, tak jak gry wychodziły czy iść drogą fabularną?


I po drugie, jakie inne tytuły na GBA? Bo podejrzewam, że jest więcej takich perełek jak Zelda.


#gameboy #gameboyadvance #nintendo #zelda
white_duck - Żałuję, że tak późno się wziąłem za Gameboya bo trochę z nudów odpaliłem...

źródło: comment_wIoDHtUOVgxjbtpQadcEgFELACDgE9SJ.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@white_duck: Co do Zeldy to nie patrz na chronolgie bo od zawsze twórcy mieli na nią wywalone, graj w taką, która wydaje ci się najfajniejsza, jedynie co to jak zamierzasz ograć Wind Wakera to lepiej Ocarina of Time ogarnij najpierw bo potem historia która poznałaś w tej grze dodaje zajebistego klimatu Wind Wakerowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@white_duck: wszystko co było popularne u nas w pl wspomniane - golden sun latała kiedyś wersja spolszczona bo to rpg, pokemony fire red, leaf green, też spolszczone latały, advance wars ze strategii b dobry, no i przeróżne mariany, zainteresuj się jak chcesz emulatorem nds drastic na andro , też działa z padem i ci dojdzie masę nowszych gier (tez głownie pokemony, mariany, zeldy, wszelakiej maści rpg 2d w klimacie nintendo)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@white_duck: golden sun obowiązkowo, a od siebie polecam dwie mniej znane perełki:
Yggdra union, taktyczny rpg - sir zdziwiłem że tak będę się jarał taktyką
Riviera the promised land, rpg w z nim nutką mitologii nordyckiej
  • Odpowiedz
@white_duck: Jak się u ciebie sprawuje ten iPega Red Knight? Gry nie mają problemów z jego poprawnym wykrywaniem i działaniem? Analogi są wygodne, czy raczej takie dla picu, byle by tylko "były"?
  • Odpowiedz