Wpis z mikrobloga

Lekarz stażysta - patrzac po znajomych (grupa badawcza 4 osob), praca po 3 max 4h dziennie i fajrant. Odpowiedzialność żadna bo nie podejmuja jeszcze samodzielnie decyzji, sa na zasadzie przyuczenia i przygladania sie. Zarobki minimalnej krajowej za taka prace to chyba nie jest uwlaczajace. 5 lat temu na stazu jako inżynier za 8h dziennie dostawalem 400 czy 500 zł, a nie była to nawet połowa pensji minimalnej :)
Lekarz stażysta - patrzac po znajomych (grupa badawcza 4 osob), praca po 3 max 4h dziennie i fajrant. Odpowiedzialność żadna bo nie podejmuja jeszcze samodzielnie decyzji, sa na zasadzie przyuczenia i przygladania sie. Zarobki minimalnej krajowej za taka prace to chyba nie jest uwlaczajace. 5 lat temu na stazu jako inżynier za 8h dziennie dostawalem 400 czy 500 zł, a nie była to nawet połowa pensji minimalnej :)


@kepa0: dobra dobra
dobra dobra co ty na to, że w welu miejscach wykorzystują ich niezgodnie z programem stażu i siedzą w nplach, jeżdżą w transporcie albo nawet sami siedzą na sorach?


@su1ik: Większej bajki nie słyszałem.

W życiu nie słyszałem większej bzdury, przecież oni mają prawo wykonywania zawodu ograniczone jedynie do szpitala w którym mają staż.


@su1ik: Spoko. Pokaż mi wystawioną przez tego pełnoprawnego lekarza receptę i l4. Wtedy Ci przyznam rację.