Wpis z mikrobloga

Ostatnio jeden z mirków wrzucił linka do darmowej stronki gdzie można zaaranżować sobie dom/mieszkanie i zrobić wizualizacje. Korzystając z tego razem z żoną zaprojektowałem łazienkę. Ciekaw jestem co myślicie.

W komentarzach inne wersje.

edit: oczywiście będzie tylko jeden kran, ale nie dało się tego w appce łatwo zmienić,

edit2: https://www.homestyler.com

#budujzwykopem #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #urzadzajzwykopem
dzana - Ostatnio jeden z mirków wrzucił linka do darmowej stronki gdzie można zaaranż...

źródło: comment_RppzDZgUZio8Z1WK7wMprMkjuSI20Eu2.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzana: bardzo ładna. Weź pod uwage:
1. w trakcie kąpieli woda poleci na farbę, lepiej podnieść linie kafelek do wysokości okna.
2. Wszelkie zdobienia w łazience chwyca wilgoć i moga zmatowiec.
3. Lampy przy lustrze musi dawać takie mocne światło żeby można było zobaczyć włosy w nosie. Łazienka potrzebuje punktowych świateł sufitowych. Ścienne światło koło lustra nie oswietli ci odpowiedni wanny.
4. Jak masz możliwość podnieś podłogę o parę cm
  • Odpowiedz
@dzana: mnie się podoba, uwielbiam taki styl, styl nowoczesny jest do bani ( ͡° ͜ʖ ͡°) zmieniłbym tylko nogi wanny na bardziej klasyczne (podejrzewam że w apce tego się zrobić nie da) i kaloryfer na ręczniczki chyba biały, na czarnym widać osadzający się kurz. No i trzeba mieć na uwadze że takie płytki to duuuużo sprzątania.
  • Odpowiedz
@menningo: dzięki za rady, nie wiem czy na podniesienie podłogi w łazience nie będzie za późno. Muszę pogadać z wykończeniowcami, może przy okazji zmian w kanalizacji uda się podpiąc odpływ. Co do oświetlenia to jeszcze się zastanawiamy jak je zrobić.
  • Odpowiedz
@wqdqweff: grzejnik będzie dopasowny, niestety w appce nie było takiego modelu jak by nam odpowiadał więc dałem jakikolwiek, prysznic będzie w inne łazience
  • Odpowiedz
@mojemacki: umywalka tylko poglądowa,
Stronka jest fajna i można sobie wiele rzeczy dopasować szczególnie kolorystycznie, ale liczba modeli jest dosyć ograniczona i to był jedyny w stylu retro. Ale i tak biorąc pod uwagę że jest to darmowe to super narzędzie
  • Odpowiedz