Wpis z mikrobloga

Nadchodzący rok będzie rokiem w którym znajdę Sobie kogoś normalnego do stałego związku. Level 26, dobra robota w IT, ryj 5/10, sylwetka sporo ponad przeciętniej (a będzie jeszcze lepiej)

Przez ostatnie 3 miechy spotkałem się z 6 dziewczynami (5 tinder, 1 klub). Z czego trzy mnie odrzuciły, jedną ja odrzuciłem, z jedną zostaliśmy przyjaciółmi a ostatnia stoi pod znakiem zapytania.

Będę próbował wszędzie gdzie się da - na początek tinder, kluby potem ewentualnie zapiszę się na jakieś zajęcia typu squash, sztuki walki itp.

Największą moją obawą nie jest to że nie znajdę nikogo tylko że trafię na dobrze kamuflującą się #p0lka , w nie dalekiej przyszłości przymierzam się do kupna własnego mieszkania a wiadomo jak takie zwięrzęta jak p0lka reagują na faceta z własnym mieszkaniem (ofc nie zamierzam się tym faktem chwalić).

Trzymajcie kciuki, jak będzie się coś ciekawego działo to to opiszę.

#przegryw #rozowepaski #tinder #zwiazki
  • 31
Będę próbował wszędzie gdzie się da - na początek tinder, kluby


@SiewcaZaglady: obstawiam, że przez rok będziesz w takiej samej dupie jak jesteś teraz, ale nie martw się ja też lvl 26, też IT, też kupuje swoje mieszkanie i w podobnej sytuacji jestem ( )

ja czekam na karte multisport i ide na kurs tańca
@Pawel993: Nic nigdy nie wiadomo, na r/tinder jest sporo osób, których poznało się na tinderze i już się pożenili, można spróbować.

O tańcu również myślałem, ale tam stosunek ilości kobiet do facetów jest zazwyczaj taki sam jak na tinderze, ale póki co odpuszczam bo mam okres masowy na siłce i chce z tego korzystać.