Wpis z mikrobloga

@ciachostko: Raz to niech idzie z nimi to sądu.
Dwa, przy spotkaniu przypadkiem nie było tak, że się obsrali zbroję i anulowali spotkanie bo miasto chciało przekazać hajs na in vitro? xD
  • Odpowiedz
  • 607
@Returned: no skoro się na początku zgodzili to chyba nie mieli nic przeciwko xD. Jest publiczny, a oni są partią polityczną więc pogódź się z tym, że mogą. Jak zwykle, wolność i tolerancja ale tylko wtedy, gdy ktoś mówi jednym głosem z nami, beka z was hipokryci
  • Odpowiedz
@ciachostko: ale dlaczego ma być jakaś wolność i tolerancja wobec polityków, którzy dokładnie tych rzeczy chca zabronić? Oczekiwanie czegos takiego to hipokryzja w wykonaniu memcenow.
  • Odpowiedz
@ciachostko: Niestety oni nie rozumieją że rozwiązanie umowy musi mieć powód bądź podlega karze, oni podali tu absurdalny powód meczu za dwa dni, to znaczy nie wiedzieli o meczu przy podpisywaniu umowy wcześniej XD. To nie jest wolność to jest właśnie komunizm i zamordyzm gdzie to partia steruje i wpływa kto może gdzie występować.
  • Odpowiedz
Wtf, modki w formie widzę xD z racji, że usunęli mi komenta, to napisze to jeszcze raz: tak dziala wolny rynek. Jak zarządca stadionu nie chce spędów, to nie musi ich realizować.
  • Odpowiedz
@Lokalny_Gamon: To nie o to chodzi to chodzi o moralność i odpowiedzialność myślę i jestem pewien że konfederacja będzie walczyła prawnie o zadośćuczynienie i to spore z powodu niesłusznego wypowiedzenia umowy. Pomyśl o przykładowej sytuacji gdzie pracodawca wypowiada ci umowę bo niby zrobiłeś rzecz x nie ma na to dowodów ty masz dowody na niewinność, w takim oto przypadku możesz dochodzić swoich praw w sądzie.

Twoja wypowiedź jest totalnie oderwana od
  • Odpowiedz
  • 30
@ciachostko: będę przypominał te sytuację, za każdym razem kiedy Jaskowiak zacznie znów #!$%@? o wolnym mieście Poznaniu, otwartym i tolerancyjnym dla wszystkich.
  • Odpowiedz
  • 9
@Returned: czekaj, czy to nie on prześciga się z pisiorami na socjal albo kłamie w przypadku imigrantów, twierdząc raz, że należy ich wpuścić, a później kiedy zobaczył jakie są nastroje to już nie?. Jak sam masz 80IQ to dla ciebie pewnie jest inteligetny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz