Wpis z mikrobloga

Wskażcie mi jedną osobę z Konfederacji bardziej ogarniętą życiowo niż "lewak i komuch" Włodzimierz Czarzasty.
Oświadczenie majątkowe Czarzastego:

- działalność gospodarcza o przychodzie 460 tys. zł na rok
- 155 tys. zł i 1000 euro oszczędności
- akcje MUZA.SA warte 85,5 tys. zł
- kolekcja książek warta 80 tys. zł
- właściciel połowy domu o wartości 1,2 mln zł
- mieszkanie o wartości 300 tys. zł
- połowa działki o powierzchni 0,49 ha o wartości 2 mln zł.
- zasiada w zarządzie PDK S.A. z czego otrzymał 36 tys. zł wynagrodzenia rocznego
- z wynajmu mieszkania zarobił 20 tys. w rok
- do tego posiada jacht, kolekcje obrazów, złota i srebra.
- kredyt na mieszkanie, które spłaca zapewne pieniedzmi z wynajmu. (nie każdy otrzymuje kamienicę w spadku jak Korwin)

I jak do tego porównać rekinów biznesu z konfy w stylu Winnickiego i Bosaka? Kto jest życiowym wygrywem i ma łeb na karku?

#neuropa #bekaznarodowcow #bekazprawakow #sld #czarzasty #konfederacja
Mjj48003 - Wskażcie mi jedną osobę z Konfederacji bardziej ogarniętą życiowo niż "lew...

źródło: comment_xcDPkExLrCQyKed159BsyjeRY0pMImGa.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie ma nic złego w dziedziczeniu, śmieszne jest po prostu jak ktoś stara uchodzić za tak wybitnego eksperta i geniusza, a przez całe życie w zasadzie nigdy nic sensownego nie zrobił, nie zbudował i nie zarobił.


@RageKageDwa: No i dalej jak katarynka powtarzasz to swoje wysrywy, mimo iż w poprzednich komentarzach już napisałem na czym Korwin się dorobił. Może jeszcze mam powtórzyć, bo szanowny troll chce sobie potrollować? Twoje niedoczekanie
  • Odpowiedz
@RageKageDwa: A Korwin niczym nie chce zarządzać, w przeciwieństwie do komunistów z lewicy. Korwin chce oddać zarządzanie majątkiem ich prawowitym właścicielom - obniżając im podatki, by to oni mogli zarządzać swoimi pieniędzmi, a nie rząd. Nie dość że jesteś trollem, to jeszcze na dodatek matka nie nauczyła cię, że nie wolno kłamać :)
  • Odpowiedz
No i dalej jak katarynka powtarzasz to swoje wysrywy, mimo iż w poprzednich komentarzach już napisałem na czym Korwin się dorobił.


@Liber_Ty: Co to jest za dorobek skoro ma teraz tego guano? xD To że nie zdechł z głodu to jest sukces? Obecnie od kilku lat klepie sobie ciepłą posadkę za publiczny hajs i mu już to nie śmierdzi bo hehe jak dają to trzeba brać.
  • Odpowiedz