Wpis z mikrobloga

Wskażcie mi jedną osobę z Konfederacji bardziej ogarniętą życiowo niż "lewak i komuch" Włodzimierz Czarzasty.
Oświadczenie majątkowe Czarzastego:

- działalność gospodarcza o przychodzie 460 tys. zł na rok
- 155 tys. zł i 1000 euro oszczędności
- akcje MUZA.SA warte 85,5 tys. zł
- kolekcja książek warta 80 tys. zł
- właściciel połowy domu o wartości 1,2 mln zł
- mieszkanie o wartości 300 tys. zł
- połowa działki o powierzchni 0,49 ha o wartości 2 mln zł.
- zasiada w zarządzie PDK S.A. z czego otrzymał 36 tys. zł wynagrodzenia rocznego
- z wynajmu mieszkania zarobił 20 tys. w rok
- do tego posiada jacht, kolekcje obrazów, złota i srebra.
- kredyt na mieszkanie, które spłaca zapewne pieniedzmi z wynajmu. (nie każdy otrzymuje kamienicę w spadku jak Korwin)

I jak do tego porównać rekinów biznesu z konfy w stylu Winnickiego i Bosaka? Kto jest życiowym wygrywem i ma łeb na karku?

#neuropa #bekaznarodowcow #bekazprawakow #sld #czarzasty #konfederacja
Mjj48003 - Wskażcie mi jedną osobę z Konfederacji bardziej ogarniętą życiowo niż "lew...

źródło: comment_xcDPkExLrCQyKed159BsyjeRY0pMImGa.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mjj48003: > - działalność gospodarcza o przychodzie 460 tys. zł na rok

@Mjj48003: ło #!$%@? jaki biznesmen! Wiejskie sklepy na podlasiu maja wieksze przychody :D

No chyba, ze to tylko pralnia brudnych pieniwedzy. Pasowalo by w sumie do komucha
  • Odpowiedz
bardziej ogarniętą życiowo niż "lewak i komuch" Włodzimierz Czarzasty.


@Mjj48003: Taki z niego kapitalista jak z koziej dupy trąba. Raczej beneficjent tzw "uwłaszczenia nomenklatury". Czarzasty to też główny podejrzany i wg ustaleń komisji śledczej - animator tzw. "afery Rywina"

A co do Muza S.A. to odsyłam tu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Transakcja_sp%C3%B3%C5%82ka_z_o.o.

Gratulacje jeżeli chodzi o dobór osób "godnych naśladowania"
  • Odpowiedz
Wskażcie mi jedną osobę z Konfederacji bardziej ogarniętą życiowo niż "lewak i komuch" Włodzimierz Czarzasty.

Oświadczenie majątkowe Czarzastego:


@Mjj48003: znalazłeś sobie obiekt do naśladowania, dobry bejt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RageKageDwa: Doinformuj się zanim zabierzesz głos na temat Korwina, bo oszukujesz czytających tu ludzi. Jego książki do Brydża są bestsellerami zarówno w Polsce jak i za granicą, oprócz tego sporo kasy dorobił się na publicystyce. Odziedziczenie kasy to tylko jedna z wielu jego źródeł dochodów, więc japa.

  • Odpowiedz
@Liber_Ty: ciekawe te jego inne dochody - szkoda że oświadczenia majątkowe tego nie potwierdzają, z oświadczeń składanych zarówno w PE jak i Sejmie wynika, że jego jakiś trwały majątek to mniej więcej te same nieruchomości, jest cash poor (nie udaje mu się odłożyć istotnej gotówki i żyje od pierwszego do pierwszego), nie ma akcji, obligacji, jednostek uczestnictwa etc.

Deklaruje też przychody / dochody z oficyny wydawniczej lub działalności publicystycznej i
RageKageDwa - @Liber_Ty: ciekawe te jego inne dochody - szkoda że oświadczenia majątk...

źródło: comment_8yNxFmzArJAdMiUZCd55Gl26JDHqEASZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Taki obraz geniusza i króla wolnego rynku - pewnie go regulacje tłamszą. Prawda jest jedna - Korwin ma tylko to co odziedziczył. Na plus jest to, że specjalnie tego nie #!$%@?ł tym się pewnie zajmą jego dzieci bo jakoś nie widać żeby miały talent do pomnażania majątku :D

Minus Korwina jest taki, że nie potrafi zarządzać swoim majątkiem. Żyje ze spadku, trochę z pieniędzy publicznych, z własnej działalności zarabia "na waciki", a
  • Odpowiedz
ciekawe te jego inne dochody - szkoda że oświadczenia majątkowe tego nie potwierdzają, z oświadczeń składanych zarówno w PE jak i Sejmie wynika, że jego jakiś trwały majątek to mniej więcej te same nieruchomości


@RageKageDwa: ja pierd*ole co za dzban xD

On te książki napisał w latach 80. Wiadomo że teraz nie ma z nich żadnych dochodów. Za zarobione pieniądze zaczął inwestować w nieruchomości, które teraz sobie już ma do końca życia. On ma prawie 80 lat, a ty wymagasz od niego stałych dochodów i żeby podbijał kartę na zakładzie
  • Odpowiedz
On ma prawie 80 lat, a ty wymagasz od niego stałych dochodów i żeby podbijał kartę na zakładzie xD


@Liber_Ty: ja od niego niczego nie wymagam, mnie tylko śmmieszy, że guru wolnego rynku i taki geniusz przytulił majątek w spadku, całe życie nic sensownego nie zrobił i jest teraz "cash poor" :)

Symptomatyczne, że jednak ludzie sukcesu unikają Korwina i jego licznych partyjek.
  • Odpowiedz
@Liber_Ty: nie ma nic złego w dziedziczeniu, śmieszne jest po prostu jak ktoś stara uchodzić za tak wybitnego eksperta i geniusza, a przez całe życie w zasadzie nigdy nic sensownego nie zrobił, nie zbudował i nie zarobił.

I potrafi żyć od pierwszego do pierwszego praktycznie bez żadnych oszczędności.

Taki ktoś ma aspiracje zarządzać jeszcze większym majątkiem jako rządzący krajem i jeszcze jest wśród swoich wyborców uważany za wybitnie mądrego.

A
  • Odpowiedz