Wpis z mikrobloga

Wskażcie mi jedną osobę z Konfederacji bardziej ogarniętą życiowo niż "lewak i komuch" Włodzimierz Czarzasty.
Oświadczenie majątkowe Czarzastego:

- działalność gospodarcza o przychodzie 460 tys. zł na rok
- 155 tys. zł i 1000 euro oszczędności
- akcje MUZA.SA warte 85,5 tys. zł
- kolekcja książek warta 80 tys. zł
- właściciel połowy domu o wartości 1,2 mln zł
- mieszkanie o wartości 300 tys. zł
- połowa działki o powierzchni 0,49 ha o wartości 2 mln zł.
- zasiada w zarządzie PDK S.A. z czego otrzymał 36 tys. zł wynagrodzenia rocznego
- z wynajmu mieszkania zarobił 20 tys. w rok
- do tego posiada jacht, kolekcje obrazów, złota i srebra.
- kredyt na mieszkanie, które spłaca zapewne pieniedzmi z wynajmu. (nie każdy otrzymuje kamienicę w spadku jak Korwin)

I jak do tego porównać rekinów biznesu z konfy w stylu Winnickiego i Bosaka? Kto jest życiowym wygrywem i ma łeb na karku?

#neuropa #bekaznarodowcow #bekazprawakow #sld #czarzasty #konfederacja
Mjj48003 - Wskażcie mi jedną osobę z Konfederacji bardziej ogarniętą życiowo niż "lew...

źródło: comment_xcDPkExLrCQyKed159BsyjeRY0pMImGa.jpg

Pobierz
  • 64
@Mjj48003: Ale zaraz zwolennicy tych przygłupów napiszą że Bosak i Winnicki nie mieli jeszcze okazji się uwłaszczyć na majątku narodowym a on tak xD

@NieZdalemTestuTuringa: spokojnie, twoi idole to miernoty życiowe i tak niczego się nie dorobią. Nie chce mi się sprawdzać oświadczeń ale założę się że taki Kulesza który jest sporo młodszy od tych dwóch półgłówków więcej się dorobił. Nie mówiąc już o Dziamborze który jest rówieśnikiem Krzysi a
@Liber_Ty: Dopóki bierze udział w dyskusjach na konkretny temat to elokwentnej gadki mu nie odmówię. Ale z tą prezencją to przesadziłeś. Gość przed 40-stką wygląda jakby co dopiero wyszedł z sali maturalnej. On wcale nie wzbudza zaufania tak jak Ci się wydaje. Imponuje jedynie swojemu elektoratowi ;-)