Wpis z mikrobloga

Sobotnie zakupy w Lidlu. Sąsiad z bloku (pracujący na budowie w zagranicznej delegacji) jak przystało na prawdziwego mężczyznę dzielnie pcha wózek do przodu, podczas gdy jego mająca wyraźną nadwagę żona (bezrobotna) ładuje do tego wózka drożdżówki, wafelki, żelki, chipsy, cukierki czekoladowe i innego rodzaju artykuły ,,pierwszej potrzeby". Przy kasie sąsiad (starając się wykorzystać chwilę nieuwagi żony), zwinnym ruchem polującego tygrysa dopada puszkę czarnego Argusa i kładzie ją na taśmie obok pozostałych zakupów. Jednakże czujnym oczom jego ,,Centrum Wszechświata" nie może umknąć próba tak perfidnej niesubordynacji: ,,Odłóż to!!!!!!!!! Nie będziemy wydawać pieniędzy na piwsko!!!!".

Kierowany współczuciem i niesiony świąteczno- noworoczną chęcią pomocy innym zwracam się do sąsiada: ,,Pan zostawi to piwko, ja zapłacę" (jestem za nimi w kolejce). Jego małżonka patrząc przenikliwym wzrokiem Bazyliszka zwraca się do mnie:

-Wie pan, tu już nawet nie chodzi o to piwo, tylko o to że alkohol szkodzi na zdrowie.
-A te wszystkie ciastka i inne słodkości pomagają?
-Niby nie, ale jak my kobiety zjemy coś słodkiego, to przynajmniej na chwilę poprawia nam się humor.
-No widzi pani! To działa zupełnie na takiej samej zasadzie jak u nas facetów z piwem.

Przez chwilę (patrząc na twarz swojej rozmówczyni) żyję szczerą nadzieją, iż w jej głowie zachodzą intensywne procesy myślowe. Niestety, nie tym razem: ,,Odłóż to piwsko!!!! Jak pan będzie mieć swoje małżeństwo to wtedy będzie pan sobie układać je po swojemu!!!! Proszę się nie wtrącać".Zrezygnowany sąsiad machnął ręką i odłożył piwo na półkę..

To nie fejk drodzy Biali Rycerze, to smutna proza życia.

#p0lka #zwiazki #tinder #badoo #takaprawda #logikarozowychpaskow
  • 113
@Hfishman1: To jest wyjątkowa bezczelność z jej strony, mąż tyra poza domem, ona siedzi na tłustej dupie, ogląda trudne sprawy i żre chipsy z lidla. Nie może pójść do roboty? Może dzięki temu mąż wcześniej wróciłby z zagranicy? I jeszcze ma czelność mu zabraniać drobnej przyjemności... Chłop ma za dobre serce, a locha to wykorzystuje. Pewnie sporo kasy mają odłożone, on pożyje parę lat na emeryturze i ją zostawi ze sporymi
@Xtreme2007 Weź mi wyjaśnij logikę człowieka pracuje ciężko robi wszystko co może żeby rodzina funkcjonowała właściwie kobieta w tym wypadku powinna się cieszyć że ma takiego faceta zaradnego i tego Argusa mu sama kupić ale grube kobiety mają taką pewność siebie nie proporcjonalną do swojej urody że strach zwrócić uwagę