Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@mamawolf: miałem dziewczynę która się tak ubierała, zawsze długie piękne sukienki. Od razu zauważysz taka w tłumie ludzi bo się wyróżnia stylem i pewnością siebie. Jak ci się podoba to zakładaj i nie myśl o innych.

Dodam jeszcze że była 100x bardziej seksowna będąc tak ubrana niż 1000 dziewczyn co pokazują dupę w samej bieliźnie. To seksapil uwodzi.
@mamawolf
Nie musisz nosić w Polsce, zawsze możesz ją zabrać gdzieś na wakacje (jak tak bardzo przejmujesz się opinią innych) . Chociaż nie powinnaś, każdy ma swój styl, a jeżeli ktoś gada to znaczy, że zazdrości, sam nie ma odwagi na zmiany .
@mamawolf: a w ogóle mieszkałam sobie kiedyś w miejscu gdzie co jakiś czas widziałam panią wyrwaną żywcem z lat 20. Raz widziałam jak wsiadała do taxy to aż mi nie pasowało. Fryzurka pospinana, toczek, sukienkeczki, rękawiczki z falbankami. A jesienią nosiła taki rozkloszowany piękny płaszcz. Cudna. Jak ją widziałam pierwszy raz to myślałam że jakaś rekonstrukcja/cosplay. Ale często się kręciłam pod blokiem z psami i widziałam ją wiele razy i ona
@mamawolf: Nie wiem o co Ci chodzi, fajne to, ja zawsze propsuje wszystkie kobiety ubrane w sukienki, niezależnie od ich stylu. Dzisiaj mało która ubiera się kobieco, w sensie w coś innego niż spodnie lub miniówka/te szorty odsłaniające pół pośladka. Na studiach miałem dziewczynę która ubierała się jak typowa lolita, po chwili wszyscy się przyzwyczaili, a że była miłą osobą a nie pokemonem to nikt się nie czepiał i była grupową