Wpis z mikrobloga

@mamawolf: idzie gdzieś w Polsce kupić takie ubrania? Bo wyglądają świetnie, ale wolałbym zobaczyć je na żywo przed zakupem, albo przynajmniej mieć możliwość zwrotu/odesłania jeśli nie będą pasować rozmiarem.
@mamawolf co to za ojkofobia xD "oo bo bolzga zacofana, bolzgie dzikusy by mnie zabiły jakbym wyszła tak ubrana!!!!11!1!" XD A prawda jest taka, że miedzy 70 a 95% ludzi będzie miała #!$%@? co ubierzesz.
Ale tak to jest jak ktoś nigdy nie wychodzi z domu. Naczyta się taki w necie jak to Polska zacofana. A prawda jest taka, że ludzie normalnie wychodzą dziwniej ubrani po ulicach i uwaga - NIC SIĘ
@mamawolf: najwidoczniej poddajesz się tej presji otoczenia, nieliczni mają w dupie co inni mówią, i widocznie zależy im na zdaniu tych ograniczonych ludzi, przez co sami się ograniczacie. Koło się zamyka.
@mamawolf: Jakby kogokolwiek obchodzilo w co ludzie sie ubieraja. Dopoki ktos nie smierdzi jak niedomyty zul, to nawet nie zauwazaja istnienia innych ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Sa tez jacys #!$%@?, ktorym nic nie pasuje, ale to ulamek.
@mamawolf: wydaje mi się ze zrobią się niedługo popularne, bo właśnie przed chwila sama zaczęłam takiego zestawu szukać...

Ale nadal nie wiem co się stanie jak w takiej wyjdziesz. Gdzie mieszkasz?
Nie jest to typowe a zarazem jest kobiece, jak dla mnie props, grunt, by osobie noszącej było ładnie wg. niej samej i czuła się komfortowo ()
@mamawolf mnie się podobają też takie trochę "nietypowe" sukienki. W sensie są bardzo normalne, a więc wydaje mi się że dziwne w dzisiejszym świecie gdzie większość chodzi w dżinsach i elo. Ale ostatnio przed świętami się przemogłam i kupiłam sukienke od Panny Rosy. Zakochałam się po uszy. Raz, że długość w sam raz, przed kolano, a że mam 172 to nie lubię krótkich, a dwa kobieto jakie to wygodne, kopertowy krój, dopasowujesz