Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Przecież to prawie oczywiste, że Sapek miał na myśli, że Triss była ruda. Netflixowa Triss nie pasuje do opisu i koniec. Już nawet nie mówię o kolorze włosów, ale i tym, że wyobrażałem sobie ją jako trochę głupiutką małolatę. Taki trochę #prokuratorboners ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Piszesz, że nie wygląda na 18, ani 40, ale właśnie bliżej tych 40 na tym zdjęciu. 35 jak nic.


@pedros92: ciężko znaleźć jakieś kadry z serialu, ale oglądając sam serial i sceny z nią widziałam młodą kobietę. Grubo po dwudziestce, ale na pewno nie po trzydziestce, a ty tutaj w czterdziestkę celujesz. Dlatego piszę, że ludzie tutaj przesadzają. Zgadzam się z tym, że wygląda trochę jak cyganka, ale jak czytam, że
no nie. Miała kasztanowe włosy. Jakbyś nie patrzył, kasztan (Chestnut) nie stoi nigdzie blisko rudego. Obstawiam, że mylisz z mahoniowym.


@NapalInTheMorning:
Świeży kasztan to jednak trochę inny kolor niż suchy kasztan.
Cytaty:
Krew Elfów

Zsunęła z ramion futrzaną pelerynę, zdjęła lisią czapkę, szybkim ruchem głowy rozrzuciła włosy – swoją dumę i swój znak rozpoznawczy – długie, połyskujące złotem, puszyste pukle o kolorze świeżego kasztana.

Pani Jeziora:

Dość tej dyskusji! -
@patykiem_pisane co czyni twoją definicję bardziej wiarygodną niż moja? Nic, tak samo w drugą stronę ¯_(ツ)_/¯. Dla mnie świeży kasztan ma kolor bliższy temu który ja wrzuciłem, ale to tylko subiektywna opinia. Natomiast ryży to dla mnie kolor rudy, a w ten sposób też zostały określone jej włosy.