Wpis z mikrobloga

Można to nazwać 'bólem du.y' , ale Triss w serialu naprawdę źle wyglada. Można dyskutować o odcieniu włosów, młodych kasztanach i innych rdzach, ale czarodziejki słynęły z nieprzeciętnej urody, a jej w serialu właśnie tego brakuje i tylko to jest problem.
ciężko znaleźć jakieś kadry z serialu, ale oglądając sam serial i sceny z nią widziałam młodą kobietę. Grubo po dwudziestce, ale na pewno nie po trzydziestce, a ty tutaj w czterdziestkę celujesz. Dlatego piszę, że ludzie tutaj przesadzają. Zgadzam się z tym, że wygląda trochę jak cyganka, ale jak czytam, że zrobili z niej starą prukwę, to naprawdę mam się ochotę złapać za głowę.


@Wuxian: Nie oglądałem też serialu, ale jak
@fuechsinn Nie, nie wygladala jakos szczegolnie mlodo wsrod czarodziejek, one wszystkie wygladme byly mlodem. Triss byla z nich mloda wiekiem. Dziewczeco to wygladala Yennefer.
@Rozbojnik_Alibaba Mozliwe, Sapkowski to człowiek ktory ma ogromna wiedzę. Gosc zna angielski, czeski i rosyjski na takim poziomie, że czyta w nich ksiazki. Jal się czujesz, że jestes o kilka poziomow pod starym alkoholikiem? Zalosne pomowienia.
@Eoon Nieraz burdy odwalał na spotkaniach z fanami i go wypraszali. Wyzywał swoich fanów, bełkotał, nie był w stanie prowadzić panelu.
No ale nie będę oczekiwiwał wiedzy o tym od ludzi, co się zaczęli jawić polską fantastyką po wypuszczeniu wiedźmina 2 przez cdpr. Nie wiem jaki jest teraz, bo wyrobiłem sobie o nim całkiem negatywne zdanie i przestałem śledzić jego poczynania.
Co do znajomości języków, to ty wiesz, że Sapek to mitoman
@Rozbojnik_Alibaba Byles kiedykolwiek na spotkaniu z fanami? Bo bylem na takowym więcej niz raz. Andrzej to gosc ktory czekal do ostatniego fana z autografem. Jakiekolwiek przeslanki na temat tego, że Sapkowski to mitoman. Ogolnie zeby sluchac Sapka trzeba wiedziec co to sarkazm bo każda jego dluzsza wypowiedz go zawiera.