Wpis z mikrobloga

@NapalInTheMorning: Niektórzy po prostu nie wiedzą jaki kolor mają kasztany, a na pewno nie jest to rudy.
Nie czytałem ksiązek, ale sprawdzenie tego, jaki kolor włosów miała Triss, zajmuje mniej niż 2 minuty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@OmarBongo: Widziałem na razie jeden odcinek, ale patrząc na to, że właśnie ciągle pokazują tylko ten jeden kadr z Triss to mam wrażenie, że jest absolutnie odwrotnie niż przedstawiają to bóldupiący xD
  • Odpowiedz
nie chce niszczyć ci marzeń ale książkowa Triss nie była marchewkowo ruda


@NapalInTheMorning: dobrze, ale wykopki wiedzą chyba lepiej, nie? Jak w grze była ruda jak marchewka, to znaczy, że w serialu tez musi być xD

Szkoda, że w grze nikomu nie przeszkadzały momenty, gdy Triss latała z dekoltem do pępka. Wtedy to wszyscy głęboko mieli jakieś nawiązania, a raczej ich braki do oryginału.

starą prukwą też nie była


@ufoka:
W.....n - > nie chce niszczyć ci marzeń ale książkowa Triss nie była marchewkowo ruda...

źródło: comment_HxSxaVa1yzLn2gnHAly5P8A4T0Rly5E2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
nie chce niszczyć ci marzeń ale książkowa Triss nie była marchewkowo ruda (btw. gdzie wtedy były te wszystkie płaczki, którym tak zależy na WIERNOŚCI orginałowi?).


@NapalInTheMorning: Spoko. Nie wyglądała też jak cygańska wróżka po 40. Zresztą przecież tu nie o wygląd tylko chodzi. Do aktorki grającej Yen też miałem wątpliwości ale ta obroniła się aktorsko. W przypadku Triss to jest #!$%@? dramat.
  • Odpowiedz
Do aktorki grającej Yen też miałem wątpliwości ale ta obroniła się aktorsko. W przypadku Triss to jest #!$%@? dramat.


@LibertyPrime: oczywiście. I właśnie śmieszy, że słabo zagrany serial (z Cavillem włącznie) ze zmasakrowanymi dialogami oburza wypoków, bo komuś kolor skóry lub włosów zmienili.
  • Odpowiedz
faktycznie strasznie staro wygląda...


@vateras131: tym bardziej Netflix dał dupy, skoro na zdjęciach jest ładna i nawet młoda, a w serialu wygląda jak cyganka koło czterdziestki.
  • Odpowiedz