Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja:
Jestem klientem #play od nie pamiętam kiedy (10 lat przynajmniej), kończy mi się za 2 miesiące umowa więc chciałem ją przedłużyć - wchodzę bo bożemu w internetach w "oferta dla Ciebie" i co? I jakby ktoś dał mi w mordę, #!$%@? nie oferta, pierwszy lepszy operator ma (dużo) lepsze oferty dla nowych XD (wiem, Amerykę odkryłem xd) I tu całe na biało wchodzi moje pytanie do tych co może pracują w takim miejscu, albo nie pracują ale się znają - jak pójdę do stacjonarnej budki to u tego całego konsultanta da się wynegocjować coś sensownego? Oni w ogóle mają możliwość jakoś te pakiety modyfikować, czy mogą sprzedawać tylko te gównoabonamenty z oferty i nawet gdyby chcieli to nic nie mogą dodać?
#play #telekomunikacja #janusze
  • 132
@RajskieJapko: Ja chciałam zerwać umowę, podpisałam nawet papierki z rezygnacja.. wcześniej płaciłam 59 i miałam 10gb neta.. po 3 dniach do mnie zadzwonił konsultant z oferta 20gb za 24,99 xDDD także to chyba jedyne wyjście
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Worior: https://biuroprasowe.orange.pl/blog/kilka-zmian-w-orange-na-karte-dodajemy-mms-y-i-zrownujemy-gigabajty/
Sprawdź tam masz rozpiskę. Jeśli nie uda się aktywować zainstaluj aplikację Mój Orange i tam czat z konsultantem i on aktywuje. Niestety wbrew temu co inni piszą tj @lukas2401: @Dipolarny: internet w ofertach cyklicznych (czyli 1msc czy 1tyg) po następnych odnowieniach nie powiększa się o 1gb ani nie kumuluje jak dla starych użytkowników. Dla osób które zużywają dużo danych moim zdaniem najlepsza jest oferta na rok.
@RajskieJapko: ja bym to ujal tak. Daruj sobie sentymenty i przenies numer tam gdzie korzystniej. I powtarzaj co rok czy dwal lata, zaleznie od umowy. Szkoda czasu na jakies zale. Ja wlasnie przenioslem sie z ee do three (uk) i place 8 funtow mc a nie 10.50 za nieco lepsze warunki.
@sramnawas: wszystko zalezy od oferty i warunkow. Przechodzilem z Plusa do Orange. Nie potrzebuje duzo neta, wiec nie mialem cisnienia na gigabajty. Mialem w domu funboxa i neostrade 100Mb/s na czas nieokreslony, za ktory placilem 60 ziko na miesiac. Aktualnie mam neta 300Mb/s + abo no limit i 7GB neta - place za to 80ziko. Telefon bralem na 24m-ce (iPhone 11 Pro, kilka dni po premierze) - wyszedl mnie 5208PLN, czyli
Nie da się - dadzą ci ofertę szablonową.


@samuraj24: skąd wiesz? Bo ja wiem, że się da, ale nie dla każdego to. Pracownicy mają coś jakby kody ulepszające ofertę, ale ich liczba jest ograniczona, więc trzeba się dobrze zakręcić. Mówię o Playu, nie wiem jak u innych.
@RajskieJapko: jeśli wystarczy ci bez limitu do wszystkich +10/15 GB internetu, to polecam plush abo, opłaca się szczególnie przy dwóch numerach lub więcej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@metalowy_pasterz: wiesz, nie pamiętam, wejdź sobie na ich stronkę i tam jest cennik, kilka groszy za minutę jest i 1 MB też tani. Są jakieś pakiety internetu w eu ale wychodzi prawie na to samo. Poza tym jak się doładuje konto to kasa nie znika po miesiącu, więc jak nie wykorzystasz to zostanie na później. Na pewno jak ktoś dużo podróżuje to nie jest super deal, ale ja wyjeżdżam za granicę
@sramnawas: przy odbiorze nic nie płaciłem. Rata 217 miesięcznie. Abonament to Orange Love mini - neostrada 300Mb/s + abo telefon no limit i 7GB internetu - 80zl. Normalnie neo 300Mb/s kosztuje 60ziko, więc abonament za telefon wynosi mnie teoretycznie 20 złociszy.