Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja:
Jestem klientem #play od nie pamiętam kiedy (10 lat przynajmniej), kończy mi się za 2 miesiące umowa więc chciałem ją przedłużyć - wchodzę bo bożemu w internetach w "oferta dla Ciebie" i co? I jakby ktoś dał mi w mordę, #!$%@? nie oferta, pierwszy lepszy operator ma (dużo) lepsze oferty dla nowych XD (wiem, Amerykę odkryłem xd) I tu całe na biało wchodzi moje pytanie do tych co może pracują w takim miejscu, albo nie pracują ale się znają - jak pójdę do stacjonarnej budki to u tego całego konsultanta da się wynegocjować coś sensownego? Oni w ogóle mają możliwość jakoś te pakiety modyfikować, czy mogą sprzedawać tylko te gównoabonamenty z oferty i nawet gdyby chcieli to nic nie mogą dodać?
#play #telekomunikacja #janusze
  • 132
@RajskieJapko: Ciesz się, że chociaż ci pozwolili przedłużyć. Mi po 6 latach Play zablokował możliwość przedłużenia, nikt nie wie dlaczego, tak o XD Płatności zawsze terminowe, nigdy nie zawracałam o nic głowy, a blokady nawet ma infolinii nie dało się zdjąć
Mi ostatnio w UPC kończyła się umowa, zadzwoniłem spytać o warunki przedłużenia, najpierw standardowo że mogą za tą samą cenę szybszy internet, ale jak chciałem tylko zmniejszenie ceny przy tych samych warunkach, to dawali gorsza ofertę niż dla nowego klienta - 75zl vs 70 dla nowego. Złożyłem więc wypowiedzenie pisemne i znalazłem ofertę Netii za 53 zł. Po tygodniu zadzwonił upc i zaproponowało 50zl abonament - vs wcześniejsza najlepsza oferta 75zl (aktualnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzukamNlcku: czyli zapłaciłes za telefony ponad 3700 w abonamencie +99+89. za telefony warte koło 2x400€ wg gsmarena.com nie no super deal. Jedynie kilka stówek drożej niż to samo solo. ( )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jasiekn: to jest dobry protip. Złożyć zamówienie na podłączenie i od razu rezygnację. Dzwonili do mnie kilka razy z propozycjami XD (miałem w międzyczasie cesję od znajomego, dlatego zrezygnowałem ze swojej umowy)
@hoszin spoko co kto lubi :) ja raz na 2 lata wyśle mailem pismo i też mam luz :) na dziś mam abo 35 zł, za darmo do wszystkich i chyba 15 - 20 bibabajtow i już mi się nawet nie chciało umowy wypowiadać ostatnio :)


@czuczer: W @MobileVikingsPL masz za 25zl to samo - nielimitowane i 15gb neta. Jak nie wykorzystasz neta, to przechodzi na następny miesiąc. Na dzień dzisiejszy
@Dipolarny: @lukas2401: Jak to się dokładnie nazywa? Xd może jestem upośledzony, ale na stronie Orange widzę to free, info że za każde doładowanie dają gb, ale nigdzie nie ma mowy że co miesiąc o 1 GB więcej :f
Czy mogę sobie byle jaki starter do internetu kupić i to włączyć?
@RajskieJapko: w plusie takie samo szambo z ofertami. Jak chciałem przedłużyć umowę to same gówno oferty. Więcej załatwiłem przez infolinię z plushem na odległość niż w salonie w galerii handlowej w plusie. I ogólnie jestem zadowolony z plush abo
Ah no tak. Lepiej się uzerac z umowami jak zwierzę zamiast płacić 25zl na miesiąc i mieć wszystko w dupie XD faktycznie jesteś taki dorosły. Pewnie jeszcze telefon za złotówkę ci dobry operator dał...


@hpiotrekh: Taa też się zdecydowałam na taki prepaid za 25 ziko, a Virgin Mobile w prezencie na święta wysłał mi smsa o ataku hakerskim na dane osobowe moje i wielu innych posiadaczy tej oferty ( ͡°